Las Violetas Estate ، یک کافه Antioquia

las-violetas-estate-،-یک-کافه-antioquia

Las Violetas Etate ، مزارع تخصصی قهوه برای سالهای زیادی تعطیل شد. در واقع ، این کارخانه قهوه به دلیل درگیری متأسفانه توسط صاحبان اول رها شد. در حقیقت ، کلمبیا بسته به منطقه ، شرایط متضاد را تجربه می کند. بعضی اوقات با توجه به خطرات آنها ، ماندن در محل برای برخی از صاحبان مشاغل دشوار می شود. امروز در مورد لاس ویولتاس چطور؟ مزرعه چگونه تصاحب شد و توسط چه کسی؟ بیایید کل داستان بهبودی زیبا و دقیق را بیابیم. شما از قهوه آنتیوکیا لذت خواهید برد…

تا 2014، Las Violetas

مزرعه Las Violetas تا سال 2014 توسط تولید کنندگان رها شده بود ، زیرا حتی اکنون ، کلمبیا می تواند دوره های درگیری را به ویژه در مناطق آنتیکویا تجربه کند. در واقع ، تولیدکنندگان قدیمی تصمیم گرفتند با اکراه ، این مزرعه باشکوه را رها کنند تا در مکانی بسیار امن تر مستقر شوند.

به مدت 7 سال ، لاس ویولتاس؟

خوشبختانه به مدت 7 سال زیبا ، مزارع لاس ویولتاس به لطف تهیه کنندگان جوان دوباره زنده شد. در واقع ، افراد جوان هنوز هم پتانسیل چنین مزرعه زیبایی را می بینند. این تولید کنندگان جوان بیش از 7 سال است که کارخانه قهوه را به عهده گرفته اند تا بتوانند آن را روی پاهای خود برگردانند ، زیرا طبق گفته های آنها ، هنوز پتانسیل های زیادی وجود دارد ، به خصوص اگر ما مایل به تولید قهوه مخصوص با کیفیت بالا هستیم. این تولیدکنندگان جوان قهوه ویژه دارای قول بزرگی برای این مزرعه هستند. امروز چطور؟ علاوه بر این ، آیا می توانیم نامی را برای این جوانها تعیین کنیم که برای تقویت مزارع تصمیم بگیرند؟

Las Lasetas و نسل آخر

Las Violetas a توسط یک زوج جوان به دست گرفته شده است. دانیل آلژاندرو کاردونا و لینا ایزابل ، هر کدام 26 سال و 21 سال ، به دلیل پتانسیل تصمیم می گیرند که مزرعه ترور را تصاحب کنید. این سرزمین سن گرگوریو علی رغم وضعیت فاجعه بار در دوران بهبودی ، امید زیادی را به همراه داشته است. دانیل و لینا مدت زیادی طول کشید تا این کیفیت از دست رفته را در جنگل آنتیکوا بازیابی کنند. برای شروع ، این زوج جوان تصمیم می گیرند بیش از 20 درختان (مزرعه) کاشته شوند. زوج پس از مطالعه كاوش قهوه ، درمورد مکانهاي دقيق كاشت درختان تصميم مي گيرند: نه چندان دور از درختان بلند ديگر تا اثر سايه طبيعي را بجا آورند.

دانیل و لینا در ابتدا موفقیت بزرگی را تجربه نکرد ، زیرا چند سال اول برای هر تهیه کننده سخت بود. بعد از گذشت 7 سال ، می توان گفت که این زوج جوان از قهوه مخصوص خود زندگی می کنند.

کافه لاس ویولتاس

این زوج جوان تصمیم گرفته بودند برای کاشت رقم Arabica Caturra ، زیرا طبق افسانه ها نه تنها توسط تولید کنندگان و افراد محلی بلکه به واسطه خاک محبوب ترین نوع آن در کشور است.

دانیل و فقط لینا با انتخاب دستی شرط می بندد و قسم می خورد. برداشت از طریق دستی و انتخابی توسط بهترین کارگران فصلی منطقه انجام می شود. همه چیز در روند عسل و روند طبیعی انجام می شود: زن و شوهر جوان از این دو درمان در مزرعه حمایت می کند.

فرایند عسل قهوه ای بسیار شفاف و شیرین و اسیدی بسیار متعادل را ارائه می دهد. .

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *