Davíð O. Arnar دانشمند افتخاری در Landspítali 2020 است

david-o.-arnar-دانشمند-افتخاری-در-landspitali-2020-است
Davíora O. Arnar دانشمند افتخاری

Davíð O. Arnar دانشمند افتخاری در Landspítali است 10 و به خاطر سهم برجسته خود در علم در حرفه خود تقدیر می کند.

دانشمند افتخاری Landspítali هر ساله نامزد می شود و شورای علمی Landspítali با این نامزدی فراز و نشیب هایی دارد. طبق روال گذشته ، دانشمند افتخاری پس از نامزدی ، ارائه سند افتخار و جایزه افتخاری به مبلغ هزار ISK درباره تحقیق خود سخنرانی کرد. این جایزه در ویسیندیر در پاییز 7 اکتبر 2020 ، جشنواره برداشت علم در Landspítali اهدا شد

داویچ فارغ التحصیل لیسانس از دانشکده پزشکی دانشگاه ایسلند است. وی همچنین مدرک دکترا را از همان مدرسه و همچنین یک مدرک کارشناسی ارشد را در مدیریت مراقبت های بهداشتی و بهداشت عمومی از دانشگاه ریکیاویک به پایان رسانده است. وی به مدت هفت سال در بیمارستان ها و کلینیک های دانشگاه آیووا در رشته پزشکی تخصص تحصیل کرد و در رشته قلب ، قلب و الکتروفیزیولوژی قلب فارغ التحصیل شد. وی امتحانات تخصصی پزشکی و قلب را در ایالات متحده به پایان رسانده است و در ایسلند در زمینه پزشکی ، بیماری های قلبی و مدیریت بهداشت دارای تخصص است.

داویچ تجربه مدیریتی گسترده ای در سیستم بهداشت دارد و پزشک اصلی قلب در لندسپیتالی ، استاد مدعو در دانشکده پزشکی دانشگاه ایسلند و رئیس انجمن پزشکی ایسلند است. او در انجمن های قلب و عروق اروپا در کارهای اجتماعی و کمیته شرکت داشته است.

زمینه اصلی علاقه دیوید به تحقیقات علمی ، ژنتیک آریتمی ها ، به ویژه فیبریلاسیون دهلیزی و استفاده از اطلاعات ژنتیکی در مراقبت های بهداشتی است. داویچ با ژنتیک ایسلندی بسیار نزدیک کار کرده است و نتایج تحقیقات آنها توجه بسیاری را به خود جلب کرده است ، در مجلات بسیار معتبر منتشر شده و درک بیشتری از دلایل اصلی آریتمی را نشان می دهد. مطالعات ، از جمله موارد دیگر ، اهمیت جهش در ژن هایی را نشان می دهد که پروتئین های انقباضی سلول های میوکارد را در ایجاد فیبریلاسیون دهلیزی بیان می کنند. این یافته ها منجر به تغییرات اساسی در مفهوم پاتوژنز این آریتمی شایع شده و می تواند منجر به رویکرد جدیدی در ارزیابی ریسک و درمان بیماری شود.
دیوید همچنین روی آزمایشات بالینی بسیار کار کرده است. اینها شامل یک پروژه مشترک با Hjartavernd در مورد عواقب فیبریلاسیون دهلیزی در مغز ، به ویژه اثرات اختلال توانایی شناختی ، کاهش جریان خون مغزی و کاهش حجم مغز است. داویش علاقه زیادی به استفاده از فناوری هوشمند برای کنترل از راه دور علائم و رفاه بیماران قلبی و همچنین ارتقا education آموزش در مورد اهمیت تغییر شیوه زندگی دارد. داویچ در حال حاضر در حال آماده سازی تحقیق در مورد امکان افزودن نظارت و آموزش از راه دور با فناوری هوشمند علاوه بر درمان سنتی برای بیماری عروق کرونر قلب ، نارسایی قلبی و فیبریلاسیون دهلیزی با همکاری شرکت Sidekick Health است.

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *