Covid-19 طبق یک مطالعه جدید بر قلب تأثیر می گذارد

covid-19-طبق-یک-مطالعه-جدید-بر-قلب-تأثیر-می-گذارد

رادیو دولتی دانمارک DR گزارش داده و می گوید که طبق این مطالعه ، قلب تحت تأثیر 78 قرار گرفته است 100 افرادی که به COVID آلوده شده اند – .

هیچ حقیقت جدیدی وجود ندارد که ویروس های کرونر و بنابراین COVID – می توانند تأثیر طولانی مدت بر روی افراد آلوده داشته باشند. برخی از افراد حس بویایی و طعم خود را از دست می دهند ، در حالی که برخی دیگر با مشکل تنفس و تنگی نفس مواجه شده اند.

این مطالعه در مجله Jama Cardiology منتشر شده است و نشان می دهد که اثرات COVID – 19 ممکن است بعد از اینکه ویروس عروق کرونر دیگر کشف نشده باشد ، روی قلب ممکن است. این اثر فقط به کسانی که نیاز به بستری دارند محدود نمی شود.

دکتر به گفته یانس لوندگرن ، استاد بیماریهای عفونی در بیمارستان ملی دانمارک ، این بیماری را به خود اختصاص داده است.

علائم التهابی قابل مشاهده در 19 از 100 2768916

این مطالعه شامل 100 شخصی است که قبلاً از COVID بهبود یافته است – 19 ، اما به مقایسه گروهی بود که ویروس را منقبض نکرده بودند. علائم التهابی در عضله قلب در افراد آلوده به ویروس 19 قابل مشاهده بود.

لوندگرن می گوید این موضوع در راستای تحقیقات مقایسه دیگر است. “نکته جالب اینجاست که آنها بیمارانی را مطالعه کرده اند که کل مقیاس را در بر می گیرند. پیش از این ، تأکید بر کسانی که پذیرش شده اند بوده است. ما همچنین در حال تحقیق در مورد کسانی هستیم که علائم خفیف خود را نشان داده اند. “و می گوید علائم مشابه در آن گروه اتفاق افتاده است.

“این بدان معنا نیست که اگر از نظر ویروس کرونری مثبت تشخیص داده شده باشید باید نگران باشید.”

همچنین لازم است به سلامتی فرد توجه شود. “اگر احساس خوبی دارید ، پس خوب است. اگر از طرف دیگر ، هنوز تنبل هستید ، این ممکن است ، و من تکرار می کنم که ممکن است ، یکی از عوامل مؤثر باشد. “

در مقاله ، محققان نتیجه می گیرند که تحقیقات مفصل تری در مورد اثرات طولانی مدت COVID – 19 بر روی قلب مورد نیاز است.

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *