7 علامت که احتمال حمله قلبی شما را نشان می دهد

7-علامت-که-احتمال-حمله-قلبی-شما-را-نشان-می-دهد

درد قفسه سینه یکی از علائم حمله قلبی است اما همه به آن مبتلا نمی شوند.

علائم حمله قلبی در مردان و زنان یکسان نیست. مارین لگاتو ، MD ، مدیر تخصص جنسیت در کلمبیا ، گفت: “آنچه که ما فکر می کنیم علائم معمول حمله قلبی است – مانند فیل که روی سینه نشسته است – به احتمال زیاد علائمی است که مردان بیش از زنان تجربه می کنند.”

واقعیت این است که 50٪ از زنانی که دچار حمله قلبی شده اند درد قفسه سینه نداشته باشید. دلیل این امر این است که علائم آنها معمولاً به این وضوح نیست و زنان معمولاً دیرتر از مردان به بخش اورژانس مراجعه می کنند. با این حال ، می تواند هزینه بر باشد: احتمال زنده ماندن در حمله قلبی با 10٪ اگر در عرض 3 ساعت تحت درمان قرار بگیرید و 58٪ اگر درمان مناسب داشته باشید ظرف یک ساعت.

قربانی احتیاط نشوید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد 7 علامت حمله قلبی که خانمها اغلب از آن چشم پوشی می کنند یا آن را تشخیص نمی دهند ، ادامه مطلب را بخوانید. اگر هرکدام از این علائم را تجربه کردید ، سریعاً اقدام کنید ، منتظر نباشید زیرا از جدی بودن آن اطمینان ندارید. همانطور که دکتر. لگاتو می گوید: “عبور از مرگ بهتر از مرگ است.”

حمله قلبی ، علامت قرمز

1 خستگی بیش از حد

روزها و حتی هفته ها قبل از حمله قلبی 112٪ زنان با شدت شدید خستگی یا خستگی مزمن شبیه آنفولانزا. این بر روی شما می ریزد و شما انرژی لازم برای پختن شام یا بلند کردن لپ تاپ خود را ندارید.

2 درد خفیف

زنان به جای اینکه احساس کنند فیل روی سینه خود نشسته است ، درد خفیف تری را تجربه می کنند – نه لزوماً در ناحیه قلب. فشار یا ناراحتی در جناغ ، قسمت فوقانی پشت ، شانه ها ، گردن یا فک.

3 تعریق

ممکن است بدون هیچ دلیل مشخصی تعریق شدید و ناگهانی داشته باشید ، در مقابل رنگ پریده یا خاکستری باشید.

4 حالت تهوع یا سرگیجه

قبل از حمله قلبی ، زنان اغلب سو ind هاضمه و حتی استفراغ دارند. همچنین ممکن است احساس ضعف کنید.

5 تنگی نفس

تقریباً 58٪ از زنان می گویند مادر هستند و حتی با برای حفظ مکالمات عادی چون بسیار کوتاه هستند.

6 بیخوابی

تقریبا نیمی از زنان از مشکل خوابیدن یا بیدار شدن از خواب شبانه در هفته های قبل از شوک شکایت دارند.

7 اضطراب

دکتر می گوید: “بسیاری از زنان دچار اضطراب یا ترس از حمله قلبی می شوند.” لگاتو ، اگرچه کارشناسان دقیقاً دلیل آن را نمی فهمند. به هر حال واقعیت است و مهم است.
“این بدن است که به شما می گوید تماشا کنید و گوش دهید. به این مارک ها اعتماد کن. “

سه مرحله که می تواند زندگی شما را نجات دهد.

1 صدا زدن

با رانندگی خود به اورژانس اشتباه متداول انجام ندهید: شما می توانید زندگی خود و دیگران را به خطر بیندازید. اجازه ندهید دیگران شما را رانندگی کنند. در یک آمبولانس ، درمان می تواند بلافاصله شروع شود و پیراپزشکان می توانند شما را سریع و با اطمینان به بخش اورژانس ، مجهز به تجهیزات و پرسنل برای مقابله با مشکلات حاد مربوط به قلب ، منتقل کنند.

2 مانیل را بگیر

اطمینان حاصل کنید که همیشه مانیل (آسپرین) در کابینت دارو یا کیف خود دارید ، یکی را بجوید و ببلعید 200 – 400 میلی گرم) همراه با آب به محض بروز علائم. این می تواند از لخته شدن خون (لخته خون) که می تواند آسیب جدی وارد کند ، جلوگیری کند.

3 در اتاق اورژانس تعیین شود

تصمیم گیری در اورژانس یا داشتن شخصی برای کمک مهم است. با قوت تمام بگویید: “من فکر می کنم دچار حمله قلبی شده ام” و خواستار مراجعه به دکتر داخل آن شد 10 دقیقه از ورود شما. دلیل انصراف زنان به دلیل اینکه بلافاصله از آنها کمکی نمی گیرند این است که نمی خواهند مزاحمتی ایجاد کنند یا مشکلی ایجاد کنند ، این باعث افزایش امید به زندگی شما نمی شود. داشتن نوار قلب کافی نیست ، اما مهم است که برای ارزیابی وضعیت آنزیم های قلب ، بلافاصله آزمایش خون انجام شود ، اما این می تواند نشانه ای از آسیب احتمالی عضله قلب باشد. واقعیت این است که نوار قلب در مورد زنان به اندازه مردان قابل اعتماد نیست. تا زمان ملاقات با متخصص قلب از بیمارستان خارج نشوید.

منبع: protection.com 343839866

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *