7 زبان برنامه نویسی برای فریلنسرها در دسترس است

програмна новиси ик объявление просуд аст кех новид индеу шагпуга работы, хаше балых, главный ثبت в раздых растов. بر اساس آخرین گزارش، انتظار می رود این برنامه در سال 2028 21 درصد افزایش یابد. برنامه نویسان فریلنسرهای خوداشتغالی هستند که مشتریان، قیمت ها، ساعات کاری و مکان خود را با اراده و تخصص خود تعیین می کنند. در آن تصريف از سايت https://rastava.academy/ के व वरणी 7 जाबन परामान नोसी पराम बराय फरीलनसरहास दर कारम शा! प्स ता टेस्ते रा रा ट्रेष्ट किन्धिनन!

در سناریوی امروزی، اکثر توسعه دهندگان با زبان های برنامه نویسی پیشرفته مانند جاوا، پایتون و … آشنا هستند. اما دانستن زبان برنامه نویسی مانند Golang، Ruby و … چندان رایج نیست، همچنین می توانم به شما کمک کنم تا حقوق آینده را به دست آورید! اگر نمی دانید برای کسب درآمد باید چه زبان برنامه نویسی را یاد بگیرید، پس مقاله مناسبی را انتخاب کرده اید!

در این مقاله به برنامه نویسی به 7 زبان در سال 2022 می پردازیم. لادان دانش به آن زبان های فرامنا نویسی به شما کمک می کند تا در عیند پول و کاستی کا بیک به در عیدیده شود. پس بیایید شروع کنیم

1) پایتون (پایتون)

Python یک زبان برامنا نویسی همه منزوره دوست بالا است. این زبان یکی از قوی ترین زبان های برنامه نویسی است که بیش از 80 درصد توسعه دهندگان از آن به عنوان یک زبان برنامه نویسی برجسته استفاده می کنند. طبق آخرین نظرسنجی، میانگین قیمت هر ساعت خدمات توسعه پایتون تقریباً 55 تا 60 دلار است.

برخی از ویژگی های کلیدی این زبان عبارتند از::

 • دارای کتابخانه و چارچوب گسترده ای برای پشتیبانی از تعداد زیادی برنامه است.
 • مستقل از پلتفرم است، به این معنی که می توان آن را روی ویندوز، مک و لینوکس اجرا کرد.
 • درای فراقی‌های inbuild GUI بری تفعل شرکای از راه‌حل‌های کاند پلترمتی است.

2) جاوا (جاوا)

زبان برنامه نویسی زبان

جاوا یکی از قوی ترین زبان های برنامه نویسی است که در حال حاضر برای توسعه سه میلیارد دستگاه استفاده می شود. این زبان برنامه نویسی در توسعه جمعیت برنامه های کاربردی در خط اول فوق العاده است. طبق نظرسنجی، میانگین قیمت هر ساعت خدمات برای گسترش جاوا تقریباً 58 دلار است. بنابراین جاوا پیشرفته ترین زبان برنامه نویسی است که فریلنسرها می توانند با اطمینان یاد بگیرند و روی آن کار کنند.

برکی از نقط کلیدی جاوا از:

 • دارای ویژگی های امنیتی قوی است که به توسعه ویروس ها و آنتی ویروس ها کمک می کند.
 • كتاها را تا حد جديد ب با تبريدهاي تمريفي زمان كامبايل و زمان عجرا از بين برد مي.

۳) گلینگ (گولنگ)

برو یک زبان برامنا نویسی کامپایل شده است که در گوگل تعریف هیند; این زبان دارای ویژگی های تشخیص ضایعات، حافظه ایمن و ویژگی های ساختار نوع است. یکی از شگفت انگیزترین ویژگی های Go سرعت آن است که جاوا و پایتون را شکست می دهد. این یکی از سودآورترین زبان های برنامه نویسی برای فریلنسرهایی است که میانگین نرخ ساعتی آن تقریباً 64 دلار است.

برخی از ویژگی های کلیدی برو عبارتند از:

 • کتابخانه استاندارد قدرتمند برای سهولت استفاده و کارایی.
 • با تعبیه تعریف ‌های تست واید پشتیبانی تست پیشرفته‌تری را ارائه می‌دهد.
 • علم دائه و فراستاسهای سنتی را فیلمیک می کند.

۴) روبی (روبی)

Ruby یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و پویا است که از چندین پارادایم برنامه نویسی پشتیبانی می کند و بهره وری را افزایش می دهد. Ruby برای ساخت برنامه های دسکتاپ، خدمات پردازش داده، ابزارهای اتوماسیون و غیره عالی است. این زبان در مقایسه با سایر زبان ها، حداقل 25 تا 50 درصد زمان توسعه شگفت انگیزی دارد. طبق نظرسنجی، میانگین قیمت هر ساعت خدمات 59 دلار است. اطلاعات کامل و جامع در رابطه با زبان برنامه نویسی و راهنمای استخدام را می توانید مطالعه کنید مقالات سایت اکادیمی رستاوا رتیکی کنید!

برخی از ویژگی های لباس های شگفت انگیز عبارتند از::

 • دارای یک محیط تست داخلی است که امکان تست در هر مرحله از توسعه را فراهم می کند.
 • نگهداری و تعمیر و نگهداری واقعا آسان است.
 • با ابزارهای قدرتمندی که امکان شخصی سازی برنامه را فراهم می کند، یکپارچه شده است.
 • دارای یک محیط تست داخلی است که امکان تست در هر مرحله از توسعه را فراهم می کند.

5) c به علاوه پلاس (C++)

C++ یک زبان برنامه نویسی با سطح رقابت پایین است. بر اساس آن استبری، رتبه چهارم توسط شاخص TIOBE کار کرک است. این برنامه در طیف گسترده ای از برنامه ها مانند توسعه نرم افزار، توسعه بازی، توسعه مرورگر، برنامه های کاربردی بانکی و بسیاری از منابع دیگر استفاده می شود. این زبان یکی از پردرآمدترین زبان های برنامه نویسی برای فریلنسرها در سال 2022 با میانگین نرخ ساعتی 55 دلار است.

برخی از نکات برجسته در زبان عبارتند از::

 • Ин драя мамирование поя ист как программы сангей ра драгности и программы مرحله ми кенд.
 • درای تعریف های بهدوس هیبود ای بری بهید کد کد، خوانایی و عیب یابی است.
 • در با دیگر زبان های باست بر مترجم است، ایکا کے و کیکر است.

6) سی شارپ (c#)

زبان برنامه نویسی زبان

سی شارپ یک زبان برنامه نویسی سطح بالا است و چند پارادایم توسط مایکروسافت توسعه داده شده است. بر اساس این نظرسنجی، 34 درصد از بهترین بازی های موبایل با استفاده از Sea Sharp ساخته شده اند. برای ایجاد طیف گسترده ای از برنامه ها و برنامه ها، از جمله تعداد زیادی بازی، برنامه های دسکتاپ، برنامه های تلفن همراه، نرم افزارهای سازمانی و بسیاری از منابع دیگر استفاده می شود.

طبق آخرین گزارش، میانگین قیمت هر ساعت خدمات توسعه C# تقریباً 56 دلار است. بنابراین یادگیری و پیشرفت در این فناوری درآمد فوق العاده و فرصت های رشد شگفت انگیزی را برای شما فراهم می کند.

برخی از ویژگی های شگفت انگیز این زبان عبارتند از::

 • درای فیلم های انترینی بری کرید است.
 • 1 زبان برنامه نویسی به طور خودکار مقیاس پذیر و مقیاس پذیر است.
 • این زبان برای ساخت برنامه های کاربردی قوی، مشارکتی و مقیاس پذیر واقعا قدرتمند است.

7) SQL

SQL به زبان گفتار و نحوه ساختار آن اشاره دارد، این یک زبان برنامه نویسی استاندارد شده است که در مدیریت پایگاه داده ها و روابط استفاده می شود.

در تعملة بك اند، علم دائة، انسليز و انلاسي دائة، درائي باستائة دائة و بريد دائرة مي شود مي شود. زبان SQL یکی از محبوب ترین زبان ها برای فریلنسرها است که میانگین نرخ ساعتی آن تقریباً 54 دلار است.

برخی از نکات برجسته در زبان عبارتند از::

 • قابلیت کارایی بالایی را برای بارهای کاری سنگین و استفاده فراهم می کند.
 • این پشتیبانی قوی از تراکنش برای چندین تراکنش و تراکنش فراهم می کند.
 • ویژگی های امنیتی پیشرفته برای محافظت.

در برنامه هفت زبان نوویسی پریدرامی بری فریلنسرها برای یدیراغین در سال 2022. شما می توانید انتخاب کنید که هر یک از آنها را بر اساس نیاز و راحتی خود یاد بگیرید! در آن پرد اکادیمی رستاوا با تدون مصیرهای کارآموز برنامه نویسی அத்திய் மி டுத்து ஬ை ஶம் திர் குத்தை ப்புக்க்குக்க ப்புக்க்குக்க ப்புக்க்குக்க

منبع

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *