6 نکته ساده برای تهیه دم کرده سرد

6-نکته-ساده-برای-تهیه-دم-کرده-سرد

تهیه قهوه سرد خوشمزه کار زیادی نمی کند: قهوه ای که دوست دارید ، تنها چیزی که لازم دارید این است یک ابزار دم کنی سرد ریو ، و دانه های قهوه لوبیای سرد . همانطور که می توانید یک متخصص باشید ، آزمایش کنید و دستور العمل کامل خود را ایجاد کنید! از مواد تشکیل دهنده برای تصمیم گیری سرد شما. افزودن سریع یک ماده مغذی پیچ و تاب دیگری به قهوه شما اضافه می کند.

تزریق سرما گرمسیری

رابطه استاندارد خود را حفظ کنید ، آب شیر موجود در دستور العمل خود را با آب نارگیل جایگزین کنید پیچش گرمسیری!

پیشنهاد قهوه ارگانیک سانتو دومینگو

تزریق سرد میوه ای

همچنین می توانید آب میوه های تابستانی مورد علاقه خود – هندوانه ، بلوبری ، هلو و خیار را ترکیب کنید تا چند مورد را نام ببرید. برای این کار ، میوه را صاف كرده و آب سرد خود را با آب روان برای پخت سرد با اشاره به چیز خاصی بپزید.

توصیه قهوه دانه های قهوه اتیوپی Goji

نوشابه سرد

هماهنگ کننده تزریق سرد شما و اضافه کردن آب گازدار ملایم (ما San Pellegrino را توصیه می کنیم) برای نوشابه برای تزریق حبابدار!

پیشنهاد قهوه اورانگوتان سومترا آبی

Cold Brush Citrus Fruit

پوست مرکبات را به انفوزیون سرماخوردگی خود اضافه کنید (گریپ فروت ، پرتقال و نارنگی فوق العاده خوب کار می کنند) برای داشتن طعم مرکبات اضافی در قهوه سرد شما.

پیشنهاد قهوه دانه های قهوه اتیوپی Sidmo

قهوه تند خیس سرد

ادویه هایی مانند چوب دارچین ، انیسون ستاره ای ، غلاف هل و یا میخک را برای دم کرده سرد خود اضافه کنید تا ادویه های سرگرم کننده را در قهوه سرد خود بگنجانید.

خدا توصیه قهوه دانه های قهوه خرید AA +

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *