5 روش و ترفند برای تزریق قهوه فیلتر در خانه

5-روش-و-ترفند-برای-تزریق-قهوه-فیلتر-در-خانه

تعجب نخواهید کرد اگر دریابید که ما در مینواتو قهوه را به عنوان یک ضرورت ضروری می بینیم و بندرت روز خود را بدون آن شروع می کنیم. در مواقع استرس ، نوشیدن قهوه در خانه نه تنها فرصتی برای سوخت گیری می شود ، بلکه برای لحظه ای تمرکز بر انجام کاری خوب برای خودمان را همانطور که دوست داریم ، ایجاد می کند.

مهم نیست که عمل پخت و پز در کجا متناسب باشد زندگی شما در حال حاضر ، ما در اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم در هر شرایطی اجازه دهید او هرچه بهتر مزه مزه کند. خواه مجبور باشید مرتباً با دستورالعمل خود دست و پنجه نرم کنید ، یا بخواهید قوام یک فنجان صبحانه سریع را حفظ کنید ، نکات ما شما را به آنجا می رساند.

با آنچه در دسترس است کار کنید

اتفاق می افتد ، شما فراموش کرده اید که فیلترهای قهوه را دوباره سفارش دهید و باید قهوه درست کنید.

به راحتی می توانید قهوه را بدون فیلتر و حتی بدون تجهیزات دم کنید. کافیست قهوه آسیاب شده را با یک فیلتر و آب داغ ترکیب کنید و بگذارید تا بنشینند ، آن را با چند مکعب یخ خنک کنید تا سرعت کند شدن آن خارج شود و سپس با استفاده از صافی دانه های بزرگتر را بگیرید (یا فقط مستقیم از فنجان میل کنید و از دانه ها جلوگیری کنید در ته لیوان). از هرچه باقی مانده استفاده کنید

فرض کنید مقداری قهوه در کیسه قهوه ای که دوست دارید باقی مانده باشد ، اما قهوه کافی برای پر کردن باقی نمانده است شیشه. چرا کمی آزمایش نمی کنید؟ شما می توانید انواع مختلفی را برای ایجاد چیزهای خوشمزه تر ترکیب کنید. دلایلی وجود دارد که انواع مختلف قهوه توسط شرکت های مختلف در سطوح مختلف بو دادن سبک شده و کار با آنها به عنوان مخلوط ممکن است دشوار باشد ، اما این بدان معنا نیست که دیدن اتفاقات جالب نخواهد بود.

در صورت امکان اندازه گیری کنید

متخصصان قهوه دوست دارند با وزن کار کنند. ما تایمر را دوست داریم. ما عاشق وزن با یک تایمر داخلی هستیم! این ابزارها به ما کمک می کنند قهوه را دائماً دم کنیم و به ما کمک می کنند تا از کباب به کباب بهتر شود.

اما فقط به این دلیل که هیچ یک از ابزارهای مورد نظر خود را ندارید ، به این معنی نیست که نمی توانید بهتر شوید . قهوه را با استفاده از قاشق اندازه گیری می کنید؟ سرد! بلافاصله این قاشق ها را برگردانید و مقدار داخل خود را بشمارید. آب با چشم؟ فقط سعی کنید نشانگر پیدا کنید که دفعه بعد ریختن همان مقدار آب را برای شما راحت کند. و به یاد داشته باشید که یک تایمر روی تلفن وجود دارد.

هنگام حرکت تنظیم کنید

نقطه اندازه گیری فقط این نیست که بتوانید همان کارها را انجام دهید و دوباره ، اما هنگامی که شما می خواهید یک تغییر ، شما در واقع می توانید یک مانند این. اگر قهوه درست می کنید و طعم آن خیلی ترش ، ضعیف یا خیلی تلخ است ، می توانید برای انجام این کار دفعه بعد از این اطلاعات استفاده کنید.

دانه ها را فریز کنید

در یک دنیای ایده آل قهوه تازه دریافت می کنید و به سرعت آن را مصرف می کنید ، اما اگر کمی بیشتر از حد توان خود خریداری کنید چه می کنید؟

نظر غالب در جهان قهوه عمدتا مخالف انجماد است قهوه ، اما اکنون نظر کلی این است که تا کیسه ای قهوه شما مهر و موم شده است ، شما خوب هستید. کیسه قهوه مهر و موم شده خود را در فریزر نگه دارید و فقط در صورت نیاز آن را از فریزر خارج کنید (ذوب شدن را قبل از استفاده فراموش نکنید) ،

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *