3 نشانه اکانت های جعلی اینستاگرام

امروزه تعداد بی‌شماری حساب‌های جعلی در اینستاگرام وجود دارد که تشخیص اصل بودن یک حساب کاربری را دشوار می‌کند. این اکانت با استفاده از یک سری اقدامات توانست ربات های اینستاگرام را فریب دهد و به فعالیت خود در این شبکه اجتماعی ادامه دهد. به آين ساعدة، ما در آن تصريف بر آن شمديم تا براي تعريف كوني اكانتهايي را مورد را مديريم را مودر كامرديم.

اگر شما نیز علاقه مند به شناسایی اکانت های جعلی در اینستاگرام هستید، می توانید با استفاده از منابع ذکر شده در این مقاله متوجه شوید چه کسانی از اکانت های جعلی اینستاگرام استفاده می کنند.

انواع اکانت های جعلی در اینستاگرام

به طور کلی گفته می شود که حساب های جعلی در اینستاگرام توسط کاربرانی که خود را به عنوان افراد یا سازمان معرفی می کنند استفاده می شود تا تجارت و تجارت خود را قانونی جلوه دهند. افراد به دلایل مختلفی حساب‌های جعلی ایجاد می‌کنند، به عنوان مثال، این حساب می‌تواند جعلی، سرقت یا هرزنامه ارسال شود. و يا در بكريم از موردن إلى أكثر يك حساب كربري بريا وظهرة نامجه دير افاد هوائز شود بدون آنكه فى شاهد بداند اين حسب از آن كيست.

همچنین ممکن است یک اکانت جعلی توسط یک کاربر برای افزایش تعداد فالوورها استفاده شده باشد. استفاده از این روش در واقع همان “خرید فالوور” است که فقط تعداد فالوورهای هر صفحه را افزایش می دهد و هیچ ویژگی دیگری ندارد.

نحوه تشخیص اکانت جعلی در اینستاگرام

اکانت های جعلی در اینستاگرام به راحتی قابل تشخیص هستند و شما می توانید با استفاده از روش های مختلف این اکانت ها را شناسایی کنید. با این حال در این مقاله سعی شده است مهم ترین موارد در این مقاله شناسایی شود.

ក្រង្រ្ន្រ្ន្រ្រ្ន

چیزی به شما پیشنهاد می کنند

دایرکت اینستاگرام

یکی از ساده‌ترین راه‌ها برای شناسایی حساب جعلی این است که نظراتی را به آدرس ایمیل شما و حتی پست‌هایی که می‌خواهند بدون هیچ دلیلی به شما بدهند ارسال می‌کنند. این حساب ها سعی می کنند با استفاده از این روش تمام اطلاعات شخصی و مالی شما را به دست آورند تا بتوانند به راحتی حساب های مالی شما را خالی کنند.

نقطه: ممکن است، ممکن است در طول زمان روش های آنها نیز تغییر کرده باشد، اما ماهیت اصلی آنها یک خواهند بود و پیشنهاد می کنند در صورت برخود با چنین پیام هایی، آنها را نادیده بگیرید.

تعدادی از افراد من را دنبال می کنند

اکانت هایی که هزاران نفر را دنبال می کنند، اما در عوض فالوورهای کمی دارند، اکثر آنها اکانت های جعلی هستند. این اکانت ها معمولا برای کسانی ساخته می شوند که همیشه دسترسی دارند و در صورتی که اکانت واقعی شخص مورد نظر مشکلی داشته باشد برای بازدید از صفحات اینستاگرام از اکانت جعلی استفاده می کنم. با آن حال، اغر انها بگویند پریسیون شیدت کشما آن را میکنید، باید بگویم که آن حسب نیز فیلیست است و بگویم که از هویت شخص مورد نظر استفاده می شود.

من پست های نامناسب را در صفحه خود منتشر کردم

اینستاگرام

بسیاری از اکانت های جعلی فیلم ها و عکس های نامناسبی را در صفحه اینستاگرام خود منتشر می کنند که در برخی موارد دستورالعمل های اینستاگرام را نقض می کند. با این حال، این حساب ها ممکن است پیام های مستقیمی برای شما ارسال کنند و شما را تشویق کنند که وارد وب سایت دیگری شوید.

اگر با چنین اکانت هایی سر و کار داشته باشید، هزینه زیادی برای شما در بر خواهد داشت، پس لطفاً سریعاً چنین صفحاتی را به اینستاگرام گزارش دهید.

گومیا از کیسب های فیلیک در امان بمانیم

حتی اگر از جعلی بودن اکانت راضی نیستید، بهتر است از روش‌های ایمن برای جلوگیری از هر نوع مشکلی استفاده کنید. در این مقاله می توانید از 3 روش برای حفظ امنیت حساب خود استفاده کنید.

با فرد مربوطه تماس بگیرید

در فیلی که یک کسبابری، ادعا می کند فردی است که شما می شناسید، اما اطلاعات آن در دسترس نیست، پس لطفا دوباره این تاپیک را مرور کنید. به آين روت كه از يك روش دير، من برقراي تماس اووسي از تريك تفون نوبر، از و كه از يك روش ديگر است اكير. در آن روست، مي توان فريقة كه عن فاقلي است يا خير.

اطلاعات شخصی برای سایر کاربران در دسترس نیست

حتی اگر از اورجینال بودن حساب راضی هستید، هرگز اطلاعات مالی خود را در اختیار کسی قرار ندهید. اغر سريع في شيني بنتائي را از شما بريستع مي كند مي كند، مي كند آن كيزي نيست ك مي بينيدي. पस दर आन शूर्ट मी कीनिम दर रोंद कर क्ट

در برخی موارد مشاهده شده است که بسیاری از فروشگاه های اینستاگرام حتی آنهایی که تیک آبی دارند نیز روی اکانت بسیاری از کاربران هستند. بنابراین، توصیه می کنیم قبل از تکمیل خرید خود در اینستاگرام، تمام ویژگی های ایمنی را بررسی کرده و در صورت تایید خرید خود را نهایی کنید.

حساب های مشکوک را به طور کامل مسدود کنید

اگر احساس می کنید اکانت اینستاگرام شما جعلی است، می توانید به راحتی آن را مسدود کنید. به توری ک در شور آنته یک کاسب دیر نیز، آن فرد نمی تواند به اکانت شما پید دوباره کند.

با این حال، اگر پیامی را کشف کرده اید که قوانین اینستاگرام را نیز نقض می کند، باید حساب کاربری مورد نظر را علاوه بر سایر کاربران گزارش دهید.

امنیت خود را در اینستاگرام افزایش دهید

اینستاگرام باید مکانی امن و سرگرم کننده برای افراد واقعی باشد. Az ne ro, sma mi koвести ба убизнес из резурсы из части шедь др тестече این فوزرا را bray очень оз в ображение дар парпар гиспу хай факцие.

منبع

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *