3 موردی که روز کاری شما را بهبود می بخشد

3-موردی-که-روز-کاری-شما-را-بهبود-می-بخشد

آیا از این روز کاری به عنوان یک درخواست منطقی لذت می برید؟ اگر در گذشته این یک امر تجملاتی بود ، امروزه تقریباً همه می دانند: برای اینکه درست کار کنیم ، ما نیز شایسته لذت بردن از روز کار هستیم. استیو جابز در نقل قول معروف خود یک بار ادعا کرد ، “ما باید کاری را که دوست داریم دوست داشته باشیم” – پس چگونه این کار را انجام دهیم؟ در اینجا سه ​​راهی وجود دارد که می توانید روز کاری خود را به راحتی بهبود دهید.

استفاده از هدفون درست نیست

به عقیده بسیاری استفاده از هدفون در محل کار یک گام منفصل و نه چندان اجتماعی است ، اما بگذارید این را بپذیریم: برای بیشتر ما ، گامی است که به سادگی به بهره وری کمک می کند و به تمرکز بالاتر کمک می کند. طبق مطالعات انجام شده ، کارمندان وقتی می توانند از یک محیط کار پر سر و صدا یا خیلی ساکت خارج شوند و از موسیقی متن مورد نظر خود استفاده کنند که به تمرکز کمک می کند ، احساس خوشبختی می کنند. بن وبر ، بنیانگذار شرکت آمریکایی آنالیتیکس ، در مورد این موضوع تحقیق کرد و دریافت که مکالمات در محل کار تمرکز دارند در ساعات خاصی از روز – در حوالی ناهار و تا پایان کار. با این وجود برای ایجاد یک فضای کاری هماهنگ و تعریف نکردن آن به طور کامل قطع شده ، می توان این زمان ها را بدون هدفون تعریف کرد. اینگونه است که شما از همه جهان لذت می برید – شما نیز به عنوان کارمند بیشتر از محل کار لذت می برید و همچنین در ساعات خاصی با همکاران خود ارتباط برقرار می کنید.

خداحافظ ، تلفنها

تلفن همراه برای اکثر ما بهترین دوست ماست. اما به نظر می رسد حتی حضور او در کنار ما یک حواس پرتی ناخواسته است. چقدر ناخواسته؟ در آزمایشی که روی این موضوع انجام شد ، از شرکت کنندگان خواسته شد تلفن همراه خود را به انتخاب خود در سه مرکز مختلف قرار دهند: یا در کنار آنها ، یا در یک کیسه یا در اتاق دیگر. در این زمان از آنها خواسته شد که در یک آزمون خاص شرکت کنند. نتایج آزمایش صریح بود: آزمودنی هایی که تصمیم گرفتند دستگاه را در اتاق دیگری بگذارند بهترین نتیجه را در این آزمون کسب کردند. محقق اصلی در این آزمایش اینگونه توضیح داد: “اگرچه قسمت های هوشیار مغز ما در طول آزمایش به تلفن فکر نمی کنند ، اما فرایندی که مغز باید از فکر کردن در مورد چیزهای خاص پرهیز کند – باعث می شود برخی از موارد شناختی خود را استفاده کند منابع ، که بسیار محدود است. ”

این “تخلیه” شناختی حتی در انتقال بین صفحه های مجازی ما و افراد واقعی اتاق بارزتر می شود. پس ما چه می کنیم؟ فقط یاد می گیریم که خودمان را محدود کنیم. اگر روال خاصی را تنظیم کنیم که در آن گوشی بخشی از آن نباشد ، اما فقط در صورت نیاز ، بدون شک به کیفیت و جلسات موثرتر تعاملات کمک می کند ، به ما کمک می کند تا روی وظیفه ای که برای خود تعیین کرده ایم متمرکز شویم و به مغز خود کمک کنیم. خیلی بیشتر تمرکز کنید! استراحت قهوه آغاز شده

دستگاه قهوه برای تجارت مدتهاست که تجمل ما را برای مقایسه ناسالم ببخشید ، اما همانطور که سیگار کشیدن نه تنها برای مصرف نیکوتین در نظر گرفته می شود بلکه علل اجتماعی نیز دارد ، قهوه نیز ساخته شده است که به ما کمک می کند با شدت بیشتری به کار خود برگردیم – و نه فقط به دلیل کافئین موجود در آن. در طول روز سعی کنید وقفه های پیشگیرانه ای داشته باشید و انرژی خود را دوباره شارژ کنید. اگر این کار را با همکاران خود انجام دهید – از زمان با کیفیت بهتر نیز لذت خواهید برد. با ما در Bizmko ، می توانید از اجاره انواع دستگاه های قهوه لذت ببرید و اکنون از تولید بیشتری برخوردار شده و از محل کار خود لذت ببرید.

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *