10 کافه واقعیت Trottet!10 کافه واقعیت Trottet! 10 واقعیت در مورد قهوه های ما را کشف کنید. بین بو دادن صنعتگرانه ، بسته بندی محلی ، شرکای سوئیسی ، روابط ویژه و نزدیک با تولید کنندگان تخصصی قهوه ما ، حقایق شگفت انگیزی را درباره کارگاه ما در میرین کشف کنید. چگونه قهوه خود را درست کنیم؟ قهوه های ما از کجا آمده اند؟ بسته بندی ما چطور؟ چگونه می توانیم کل این زنجیره قهوه را در کارگاه میرین خود بسازیم؟ ما در پست وبلاگ امروز همه چیز را به شما می گوییم … اطلاعات کلیدی در مورد قهوه های مورد علاقه شما!

قهوه ای که با دقت انتخاب شده است

ما در انتخاب قهوه ، روی کیفیت تمرکز می کنیم و تمام تلاش خود را می کنیم تا تازه ترین دانه ها را از تولید کنندگان انتخاب کنیم.

پخت سنتی

در میان 10 واقعیت کافه Trottet مهمترین نکته در زمینه پخت و پز است: ما از سال 1947 در کارگاه خود در میرین به صنایع دستی و پخت صنایع دستی اعتماد کرده ایم.

پخت متفاوت برای دامنه های ما

هر یک از دامنه های ما به دلیل خاص بودن جداگانه پخته می شوند. در واقع از رست بزرگ ما برای تهیه قهوه های معمولی استفاده می شود. 25 KG Roast Probat ما برای تهیه قهوه های خاص ما ، قهوه های ارگانیک یا Max Havelaar ما استفاده می شود. نمونه پخت کوچک ما برای چشیدن دسته های کوچکی که از تولید کنندگان برای کنترل کیفیت به ما می آیند استفاده می شود.

ذخیره سازی

قهوه های ما 7 متر در زیر زمین نگهداری می شوند ، جایی که هر محدوده برای ردیابی کامل دسته ها جدا است. علاوه بر این ، دما و هیدرومتری برای پایدار بودن در طول سال کنترل می شود.

بسته بندی سوئیسی

ما برای تحریک اقتصاد چرخشی به بسته بندی سوئیس اعتماد می کنیم. در حقیقت ، ما با شرکای سوئیسی همکاری نزدیک داریم تا بهترین بسته بندی و کیفیت را در قهوه های خود ارائه دهیم.

شرکای سوئیسی

برای تکمیل کار صنعتگر ، در میان 10 واقعیت ما در مورد کافه Trottet ، فراموش نمی کنیم که از شرکای سوئیسی خود مانند WIPF برای دانه های قهوه یا آسیاب شده یا کیسه های BIRKI برای جعبه های کپسول مقوایی خود یاد کنیم. جعبه های تحویل ما نیز از سوئیس است. این نحوه عملکرد کیفیت کامل قهوه را از تفت دادن تا کنسرو نهایی آن تضمین می کند.

10 کافه واقعیت های Trottet ، عملکرد اتصال کوتاه

برای ردیابی کامل محصول از تفت دادن تا بسته بندی نهایی ، به اتصال کوتاه اعتماد می کنیم: ما تمام مراحل قهوه را از خرید تا تولید کننده یا تعاونی ، تا ذخیره آن در انبار خود ، از تفت تا مرحله نهایی انجام می دهیم. فروش.

صفر واسطه در میان 10 واقعیت کافی نت Trottet!

شعار اصلی ما این است که بدون واسطه کار کنیم. چه خرید قهوه و چه فروش آن به مصرف کننده ، ما کل زنجیره قهوه را در میرین اداره می کنیم. قهوه های ما فقط در فروشگاه ما در Meyrin یا در سایت آنلاین ما ، trottet.ch فروخته می شود.

گرافیک داخلی

برای دستیابی به بسته بندی ما در همکاری با تأمین کنندگان محلی ، طراح گرافیک ما ، از طریق علاقه به طراحی ، از طرح قهوه های ما در لوبیا یا کپسول های آسیاب شده مراقبت می کند. او همچنین تمام اسناد و مدارک ما را اجرا می کند.

10 کافه حقایق Trottet … تماس مستقیم با مشتری!

برای آخرین مرحله قهوه 100٪ خانگی چه چیزی بهتر از فروش مستقیم آن به مصرف کننده است؟ به لطف جدیدترین فناوری ، ما یک سایت آنلاین متنوع و آموزنده www.trottet.ch داریم ، جایی که چندین صد قهوه خود را در آنجا می فروشیم. در غیر این صورت ، فروشگاه Rue Emma-Kammacher 4 از کنجکاوی شما ، دوشنبه تا جمعه استقبال می کند.

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *