மும்புப்ப்புப்ப்பு பியுக்க்கு முக்க்கு மு र அக்குக்கு க்க்கள் காட்டை காட்டை

نحوه انتخاب صحیح در فتوشاپ یکی از مهم ترین ویژگی هایی است که هر کاربری برای انجام صحیح آن نیاز دارد. در نسخه های قبلی این نرم افزار ابزارهای انتخاب مانندی نبود که فقط کاربران حرفه ای فتوشاپ قادر به انجام این کار بودند. زیرا استفاده از این روش دانش پیشرفته در مورد کانال های رنگی و دستورات گیج کننده مانند محاسبات و حتی نیاز به رنگ آمیزی تنها یک نخ در تصویر است.

شرکت ادوبی همواره سعی کرده است تا ویژگی ها و ویژگی های جدیدی را برای بهبود رابط کاربری خود به نرم افزار خود اضافه کند. به عنوان مثال این قابلیت را می توان در فتوشاپ نسخه 23.4.1 یافت، بنابراین می تواند انتخاب ابزارهای این نرم افزار را بهینه کند. در این مقاله سعی کرده ایم نحوه انتخاب بهتر در آخرین نسخه های فتوشاپ را بررسی کنیم، بنابراین اگر شما هم می خواهید سوژه خود را از پس زمینه جدا کنید، توصیه می کنیم در پایان این مقاله را مرور کنید.

آیا این ابزار با فتوشاپ بهتر کار می کند؟

Adobe ابزار Refine Hair را در سال 2021 به فتوشاپ اضافه کرد. علاوه بر مشارکت، ابزار Adobe “Object Selection” بهبود یافته است تا بتواند شی واقعی را تشخیص دهد و انتخاب تقریباً دقیقی را در اختیار شما قرار دهد. این ابزار برای انسان ها، حیوانات خانگی و لباس های پشمی به طرز شگفت انگیزی کار می کند.

نحوه استفاده از ابزار انتخاب

نحوه استفاده از ابزار انتخاب

بیایید سه نمونه مختلف با زمینه و رنگ موی مختلف ببینیم تا بتوانید ایده درستی در مورد ابزار بدست آورید. برای انتخاب پرتره و ویرایش تصویر به دلخواه می توانید مراحل زیر را دنبال کنید.

  • تصویر را در پنجره فتوشاپ خود باز کنید.
  • ابزار Object Selection را از پنل سمت چپ برنامه انتخاب کنید و سپس نشانگر مربوطه را روی موضوع قرار دهید.
  • حالا یک بار روی موضوع کلیک کنید و منتظر بمانید تا Photoshop انتخاب را ایجاد کند. سپس بر روی دکمه “انتخاب و ماسک” کلیک کنید تا بتوانید انتخاب خود را تصحیح کنید.
  • می توانید ابزار Refine Hair را انتخاب کنید تا موهایتان دقیق تر شود.

نحوه استفاده از آن در فتوشاپ

در این قسمت از مقاله سعی شده است برخی از بینش هایی که در ابزار «انتخاب شی» وجود دارد، برای بهبود عملکرد انتخاب، در ادامه مقاله توضیح دهیم.

به عنوان مثال، در تصویر اول، دختری با موهای قهوه ای را مشاهده می کنید. این ابزار موهای مشابه رنگ را انتخاب نکرد. در چنین مواقعی، باید چندین بار از ابزارهای Refine Hair و Refine Edge برای بهبود عملکرد نهایی خود استفاده کنید. با آن حال، این احتمال وجود دارد که ابزارهای فتوشاپ بتوانند رنگ ها را تشخیص دهند. اگرچه ممکن است این ویژگی مدت زیادی دوام نیاورد، اما شما می توانید رنگ را تغییر دهید و نتیجه کار خود را بهبود بخشید، لطفا من را ببخشید.

انتخاب من فتوشاپ

در توبر دوم دختری با موهی تلاین در بستد ای رشر تر قرآن قرآت است کاکتوری می کندیند. در آين توبر از آزل “Refine Edge” بهتر اجرا شد. استفاده از این ویژگی به این معنی است که اگر پس زمینه و موضوع شما رنگ های متفاوتی دارد، می توانید انتظار خروجی بهتری داشته باشید.

بهترین کار این است که ابتدا پس زمینه را روی صورت قرار دهید، سپس رنگ و کنتراست را به چهره مورد توجه تغییر دهید. इन अचितर बह शमा में में जेडे हैं जेडासाजी सुजे बेटी उचा र देदेड देदेड देदेड देदेड देदेड देदेड देदेड देदेड देदेड देदेड देदेड देदेड देदेड देदेड

تغییر رنگ پس زمینه در فتوشاپ

در تصویر سوم سعی کردم از ابزارهای “Object Selection” و “Refine Hair” برای خروجی بهتر استفاده کنم. ما توانستیم در اولین جستجوی خود برای انتقال موضوع واقعی بهترین عملکرد را داشته باشیم. از این رو به شما نیز بروی عن می کینیم از آن رو به شما از روی به شما از روی این شما درای مو های وز است به رویت دستی بر روی آن کینید. در غیر آئین روست، انتخاب به طور متفاوت توسط هوش مصنوعی ایجاد می شود.

انتخاب موضوع در فتوشاپ

کلام پیانی

در باین باید بگوییم که نرم افزار فتوشاپ نسخه 23.4.1 را با استفاده از az Object Selection کد با را می توانم بگویم که نرم افزار فتوشاپ نسخه 23.4.1 است. این ابزار اکنون قادر است تصویر را از سوژه اصلی جدا کرده و خروجی بهتری را در اختیار کاربران قرار دهد. اگر شما نیز علاقه مند به ویرایش چنین تصاویری هستید، توصیه می کنیم همیشه از جدیدترین نرم افزار فتوشاپ استفاده کنید.

منبع

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *