مراقب ارسال پیام در گوشی های سامسونگ باشید

اگر با تنظیمات پیام در گوشی سامسونگ خود مشکل دارید و در ارسال و دریافت پیام مشکل دارید یا نمی دانید چگونه پیام های طولانی را با فرمت پیام ارسال کنید و مشکل را برطرف کنید، مقاله تنظیمات را بخوانید. ارسال و دریافت پیام کوشی سامسکان با اما تحمیل سبحث

تنظیمات گوشی های سامسونگ برای ارسال پیام

گاهی به دلایل مختلف باعث ایجاد مشکل در دریافت و ارسال پیام می شود. گاهی اوقات تنظیمات پیام گوشی های سامسونگ محدودیت هایی دارد که مشکلاتی را ایجاد می کند، مثلا در گوشی های سامسونگ پیامی که ارسال می کنیم نباید بیشتر از یک تعداد کاراکتر باشد، در چنین مواقعی پیام باید به چند قسمت یا به صورت Send تقسیم شود. یک MMS، در غیر این صورت باید تنظیمات پیام های تلفن سامسونگ خود را تغییر دهید یا از برنامه هایی استفاده کنید که در این زمینه قابل اعتماد هستند. پیامک پنل از آن استفاده کنید و سپس پیام طولانی خود را ارسال کنید.

ក្រង្រ្ន្រ្ន្រ្រ្ន

گاهی اوقات به دلایل مختلف مشکلاتی در گوشی ایجاد می شود به طوری که پیام کوتاه ارسال نمی شود و یا پیامی دریافت نمی شود.

تنظیمات ارسال پیامک تلفن سامسونگ

تنظیمات گوشی های سامسونگ برای ارسال پیام

اگر گزینه GSM را در تنظیمات گوشی خود فعال کنید، می توانید مشکل ارسال پیام طولانی را در گوشی سامسونگ خود برطرف کنید که باید در دو مرحله این کار را انجام دهید:

 • وارد бахс огрангия паям расна шиды
 • در Creation Mode، Restricted را انتخاب کنید.

مرحله دوم:

 • پس از انجام اولین مرحله، شماره تلفن خود را انتخاب کنید.
 • به منوی فرامة کوشی سامسکان کود شوید
 • تنظیمات گوشی خود را وارد کنید.
 • در قسمت Input mode گزینه GSM Alphabet را انتخاب کنید.

با انجام مراحل بالا می توانید کاراکترهای بیشتری را در پیام خود وارد کرده و ارسال کنید و اگر همچنان قادر به ارسال متن طولانی در پیام خود هستید، نباید آن را داشته باشید. خرید پنل پیامکی اموت این مشکل را به بهترین شکل ممکن بالا ببرید.

دلایل پیامک در گوشی های سامسونگ

در گوشی سامسکان

سه عامل مهم در گوشی با هم کار می کنند تا پیام رسان گوشی به درستی کار کند. آن سه امل از: کوشی، سیم کارت و نرمفازر پیام هایی می فرستند که با یکدیگر تعامل دارند. در نتیجه، عوامل مختلفی وجود دارد که باعث ایجاد مشکل در پیام ها در تلفن های سامسونگ می شود:

 • شماره را در لیست انبوه وارد کنید

یکی از مشکلات احتمالی پیام ها در گوشی های سامسونگ این است که شماره گیرنده در لیست سیاه قرار دارد که ممکن است به طور تصادفی در لیست سیاه وارد شود که باعث می شود پیام آن شماره به دست شما نرسد که ابتدا باید به آن رسیدگی شود. گرفتن

 • آنتن گوشی خود را چک کنید

گاهی اوقات به دلیل نداشتن آنتن روی گوشی سامسونگ پیامی دریافت نمی کنید و گاهی آن را فراموش می کنید.

 • وضعیت چک کردن پرواز

ممکن است تلفن شما توسط تلفن سامسونگ شما ارسال یا دریافت نشود. برای حل این مشکل از گزینه Airplane mode برای خاموش کردن گوشی استفاده کنید. در روست روسن بودن هدا فرازی، کل بیسیم کوشی شما کتگ می شود.

 • گوشی سامسونگ را خاموش و خاموش کنید

کومشو و روشن کردن کوشی سامسکان کوبی هل اکبل کردیل در آن می شود. در فیلمی که پیامکی نیدوز کیدین کید آن را کید کد در خیست سوکی رفع می شود.

 • حافظه گوشی خود را بررسی کنید

گاهی اوقات حافظه گوشی سامسونگ آنقدر پر می شود که حتی برای یک پیام هم فضای کافی را ندارد. پس حافظه گوشی خود را چک کنید و آن را خالی کنید.

 • پیام هی سوارسی

در غیر این صورت به لیست پیام های اسپم خود مراجعه کنید و شاید پیام مورد نظر را در آنجا ذخیره کنید.

دلیل عدم ارسال پیام در گوشی های سامسونگ

продукты нашил нашидн паям др гуши Samsung выдали бех люблю товары боден пямак ми бешед.

मुष्ट आसल पैमेक टूणुर्ण देर समुग्ससा

مطمئناً تا به حال با مشکل ارسال پیام های طولانی در گوشی های سامسونگ مواجه شده اید به طوری که یا باید پیام ها را به چند قسمت تقسیم کنید یا به صورت mms ارسال کنید، پس نحوه رفع این مشکل در لینک زیر با جزئیات کامل.

https://www.amootsms.com/dedicated-lines

تنظیمات در گوشی های سامسونگ پیام ارسال می کند

رفع مشکل عن استر پاماک در کوشی سامسونگ

در فیلمی که نمی توانم کیک کیک کیم کوتی از خود کود کید دو حکت دارد، یا کی شما دکریش شده است ای سم کارت شما بریش بریش شده ستد est. باید بری رفع آن رائلهای زیر را دیدید تا رفع آن رائلهای این را دیدید تا رفع شما را یک یکدیں کرد.

 • اپراتور سیم کارت خود را بررسی کنید

اگر اطرافیان شما چنین مشکلی دارند صبر کنید تا این مشکل برطرف شود در غیر این صورت آنتن گوشی خود را چک کنید اگر مشکل از سیم کارت شما نیست راه دیگر را امتحان کنید.

 • سیم کارت خود را بردارید و دوباره وارد کنید و گوشی خود را مجددا راه اندازی کنید
 • غیرفعال کردن برنامه های شخص ثالث

عسل نشیدن پیامک در کوشی سامسکون مشکس است به کاتر دانلود و نستب یک بدفازر بهشد. اگر می خواهید بدون حذف برنامه این تاپیک را بررسی کنید، لازم است گزینه safe mode را روی گوشی خود فعال کنید، این گزینه باعث غیرفعال شدن برنامه توسط شخص ثالث در گوشی شما می شود.

 • کش و داده پیام رسان را دلمت کیں

در بیشتر موارد، پاسخ واضح است، داده ها و پیام ها پاک می شوند، احتمالاً پاسخ پاسخ داده می شود.

 • نرم افزار سیستم را به روز کنید

اگر پیام پیام رسان خود را پیدا کرده اید اما این کار را نکرده اید، آن را به سرعت به روز کنید.

در حالی که اکثر مردم از مزایای پیام رسانی آگاه هستند، این نوع پیام رسانی دارای یک سری معایب نیز می باشد که در زیر به چند مورد اشاره می کنیم:

 • هزینه ارسال پیام نسبت به سایر رسانه های اجتماعی بیشتر است
 • شما می توانید یک پیام را در تعداد محدودی ارسال کنید و همیشه موفقیت آمیز نیست
 • کمت کارکترهای آن کنتمت می بهد
 • سرعت با تعداد کاراکترها افزایش می یابد

رفع تحدید با پنل سمس اموت

شما می توانید با استفاده از پنل اس ام اس تمامی این مشکلات را برطرف کرده و خودرو خود را به تعداد نامحدود اطلاع رسانی و تبلیغ کنید و با کمترین هزینه پیام های موفق ارسال کنید. پنل اس ام اس دارای ویژگی های پیشرفته ای مانند ارسال پیام به لیست سیاه مخاطبین، ارسال گروهی، دریافت خط خدمات اختصاصی و بسیاری امکانات دیگر است که اگر قصد استفاده از این ویژگی های منحصر به فرد را دارید، یکی از شرکت هایی است که در این زمینه، این شرکت فعالیت های خوبی دارد و به شما ضمانت ارسال پیام های موفق را می دهد. با خرید پیامکی پیامکی اموت کسبار را را کرین از کند سندی را کرید پیامیکی اموت کسبک را را کرین از کند سندی را کرید پیامیکی اموت.

منبع

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *