الک قهوه

الک-قهوه
غربال قهوه ، آن چیست؟

در زیبا تاریخچه قهوه سبز ، تمام مراحل مهم وجود دارد که عبارتند از: تروریر و کیفیت آن ، روش و روش های هوشمند برداشت ، درمان قهوه ، تفت دادن دانه سبز. این همه ماجرا نیست ، آخرین نکته نهایی بسته بندی و بسته بندی باقی خواهد ماند: اگر قهوه با یک کیسه خلا protective محافظ بسته بندی نشود ، تمام مراحل قبل از بسته بندی دیگر در نظر گرفته نمی شود قهوه بسیار خراب است. در مراحل قهوه ، ما غالباً یک مرحله بسیار مهم در تبدیل آن را که موضوع غربال است فراموش می کنیم. این روش که به آرامی شناخته می شود ، نقش زیادی در انتخاب و طبقه بندی قهوه دارد. به شما این امکان را می دهد که لوبیا سبز قبل از شروع مراحل پردازش ، بو دادن و بسته بندی ، بر اساس کیفیت طبقه بندی شود.

کافه Sieve du ، که قبل از صحبت در مورد الک قهوه ، قبل از


اتفاق می افتد ، ما در مورد terroir صحبت خواهیم کرد. قهوه باید در خاکی مطلوب و مطلوب برای کشت دانه رشد کند تا حداقل کیفیت لازم از تولید کننده را بدست آورد. به عنوان مثال ، پرورش قهوه در اروپا پیچیده است زیرا تغییرات در آب و هوا بسیار زیاد است. بنابراین ما فرهنگی را در آمریکا ، آفریقا یا آسیا ترجیح خواهیم داد. اینها قاره های اصلی تولید کننده قهوه در جهان هستند.

پس از انتخاب زمین مناسب ، در مورد برداشت صحبت خواهیم کرد. برداشت باید به صورت انتخابی و دستی باشد. از برداشت های صنعتی با کمک ماشین های برداشت که باعث از بین رفتن محیط زیست ، درختان قهوه یا حتی خود دانه می شود ، باید جلوگیری شود. برداشت دستی و انتخابی باید ترجیح داده شود ، اگرچه این کار در نیروی کار کندتر و گران است. این روش شامل چیدن گیلاسهای کاملاً رسیده است که باعث می شود کیفیت کمی در فنجان نهایی تغییر کند.

مرتب سازی اضافی قبل از الک قهوه


البته ، یک نوع واحد کافی نیست ، و برداشت همیشه همگن نیست. سپس ما در مورد مرتب سازی اضافی ، با استفاده از دستگاه تکان دهنده یا مستقیماً با دست بسته به سطح زمین صحبت خواهیم کرد. دانه ها براساس معیارهای خاصی پردازش می شوند: اندازه ، تراکم ، رنگ ، کیفیت کاملاً ساده. این را گاهی اوقات با چشم غیر مسلح می توان دید ، اما وزن و قد را می توان مستقیماً توسط دستگاه محاسبه کرد.

قبل از غربال قهوه ، درمان


درمان مناسب برای انتخاب در به آرامی: در واقع ، بعضی از روشهای درمانی بسته به ترور اجباری هستند. به عنوان مثال ، در سیستم عامل های خاص تولید و کشت دانه ، فقط تیمار شسته شده موثر خواهد بود و کیفیت فوق العاده ای را در قهوه نهایی ارائه می دهد. همه چیز به terroir بستگی خواهد داشت.

غربال کافه (در قلب موضوع)


غربال در واقع یک واحد اندازه گیری است که در مقیاس بین المللی مورد بحث قرار می گیرد بنابراین اندازه گیری دانه امکان پذیر است. ما در مورد صفحه نمایش معادل 0.4 میلی متر صحبت خواهیم کرد. بنابراین صفحه 17 / 18 برای تعیین اندازه و تراکم دانه ها استفاده می شود. تراکم روشی برای ارزیابی وزن و حجم است: هر چقدر دانه غلیظ باشد ، بیشتر درباره پیچیدگی معطر صحبت خواهیم کرد. غربال نه تنها به مرتب کردن قهوه بر اساس اندازه گیری بین المللی کمک می کند بلکه به رستر اجازه می دهد تا مشخصات پخت و پز خود را با توجه به تراکم دانه تعیین کند. دانه ای با حجم کم متفاوت از قهوه بسیار متراکم برشته می شود.

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *