Catuai – انواع قهوه که داستان شما را برای شما بازگو خواهد کرد.

catuai-–-انواع-قهوه-که-داستان-شما-را-برای-شما-بازگو-خواهد-کرد.

Catuai ، این قهوه متنوعی است که ماجرا عالی را برای شما تعریف خواهیم کرد. Catuai چیست؟ داستان او چیست؟ طعم نهایی در یک فنجان چیست؟ چه چیزی بیش از انواع دیگر است؟ از طریق مقاله وبلاگ روز ما ، تمام اطلاعات واضح در مورد انواع فعلی را کشف کنید. شما نمی خواهید به درخواست بیشتر… قهوه catuai!

اطلاعات اصلی در مورد catuai

انواع Catuai برای بیش از 50 سالها روی terroirs قهوه. اگرچه این یک “انواع مختلف برای بهره برداری” جدید برای تولید کنندگان نیست ، اما به دلیل کیفیت سلیقه و بازده بالا ، مورد علاقه آنهاست. سودآوری نیز برای پرورش دهندگان وجود دارد.

هر ساله ، هنگام رتبه بندی بهترین گونه های جهان ، برخی از دانه های Catuai از برزیل طبقه بندی می شوند.

Catuai در برزیل

Catuai گونه ای است که برای اولین بار در سال های سال در قلب برزیل ارائه شد 70. این گیاه میوه تقاطع بین دو گونه زیبا: Caturra و Mundo Novo است. فرهنگ Catuaï برای تولید کننده از همه مهمتر است ، زیرا گیاه او بسیار ریز و بسیار پربار است. این به کشاورز این امکان را می دهد تا در همان فضای بسیار بیشتری کاشت کند و بدین ترتیب عملکرد خود را افزایش دهد.

در همان سال ها ، او وارد گواتمالا شد. در حقیقت ، در قلب این کشور ، Catuai با بیش از 20 تولید می شود. این در 83 بود که در گواتمالا تاسیس شد ، و در 85 در کاستاریکا.

کشت Catuai

کشت Catuai نسبت به سایر گونه ها به زمان کمی نیاز دارد. در واقع ، پس از کاشت ، نباید بیش از 3 سال صبر کنید. این گیاه بسیار ملایم است که به سرعت خاکهای حاصلخیز را می گیرد. از نظر عملکرد ، ما از برداشت 100 کیلوگرم بیش از 1 هکتار صحبت می کنیم ، که رقم بسیار خوبی برای زراعت کنندگان در سطح زمین است.

چالش تنوع

اگرچه این رقم بسیار سودآور و سودآور است ، اما نباید فراموش کرد که در برابر بیماری زنگ زدگی ، عفونتهای برگ و حشرات بسیار ضعیف است. آفات با این حال ، توپ در دادگاه تولید کنندگان است! به عنوان مثال در برزیل ، تولیدکنندگان برای رشد Catuai در شرایط آب و هوایی بازی می کنند ، که از عبور برگ ها با زنگ زدگی جلوگیری می کند.

فنجان نهایی Catuai

هنگام چشیدن یک قهوه از انواع مورد نظر ، مهمترین نت ها شکلات ، کارامل و شکر است. گفته می شود که باید کاملاً واژگون شود و کمی از ویژگی های معطر آن برجسته شود. بدن شدیدتر است و طعم نهایی در دهان بسیار تازه است. قهوه های این تنوع کاملاً مناسب با قهوه Slow ، استخراج با استفاده از یک روش ملایم برای آشکار کردن کلیه سلیقه های رشد دهندگان است.

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *