700 یارد از 140 میلیون برج

درست است من آن را خریدم هستید مهمه نست نست حقد براش مچوای هیزینهه اینی فونوشچاه نونوگینو آاز 700 هزار تومانان باه بالا لا لا تتا تاد دارا !! میخواهی من چه کاری برات انجام بدم؟ می توانید فروشگاه بشی و ببینید که شروع قیمت لپ تاپ هامون از 700 تومان است و این باور نمی کند که با این مقدار پول می شود لپ تاپ استوک در حد انجام اموز روزانه خرید.

در واقع لپ تاپ استوک با قیمت هفصد تومان وجود دارد ولی نباید انتظار کارهای شاخی ازش داشت زیرا این دست لپ تاپ برای انجام کارهای ساده در حد باز برنامه های ویندوز و انجام کارهای دانشجویی و دانش اموزی مناسب هستند و اگر دانش اموزی هستند و هستند. نمی دانم چه کنم برای فروش بخرید این یک شرکت 30 میلیون ساله است.

میخوای چیکار کنی؟

بازار باز است گول نخورید چه کار می کنی؟ ببینید لپ تاپ استوک هیچ فرقی با لپ تاپ اکبند یا نو ندارد تنها فرق آنها اینه که لپ تاپ استوک حدود 30 الی 60 درصد نسبت به قیمت لپ تاپ اکبند ارزان تره ولی چرا باید ارزانتر باشه وقتی هیچ فرقی نداره 🤔 لپ تاپ استوک همون لپ تاپ اکبنده ولی از کارتونش بیرون اومده و به عنوان نمونه در ویترین مغازه ها یا برای تست کارتون بیرون اومده و معمولا بدون خط و خش و خیلی کم کار هست یعنی از عمر و ظرفیت باتری و بقیه قطعات در حد ناچیزی که میتونم. از آن چشم پوشی کرد

تقریبا همه افراد به جای لپتاپ نو لپتاپ استوک میخرن و مهم دلیلش صرفه جوئی در کاهش هزینه ها هست و بیشتر از خرید لپتاپ نو بین مردم رواج یافته و این امر به دلیل اختلاف قیمت فاحش لپ تاپ استوک با تازه است. اگر شما هم به فکر خرید لپ تاپ استوک هستید مسلما قیمت لپتاپ دست دوم استوک با تازه آن را مقایسه کنید اید و می بینید که اختلاف قیمت چند میلیونی با هم دارند.

همچنین لپ تاپ استوک به دلیل کار کم آن مورد استقبال افراد بیشتر است و به دلیل ارزانتر بودن قیمت لپ تاپ استوک می توان لپ تاپ با مشخصات بالاتری را خریداری کنید.

آیا می خواهید این کار را انجام دهید؟

اگر بخوایم بهترین لپ تاپ استوک را معرفی کنیم در یک کلام باید بگیم که لپ تاپی است که نیازهای شما را برطرف کند حالا ممکن است شما برای کارهای اداری و انجام امور دانشجویی و دانش اموزی و تدریس از یک لپ تاپ استفاده کنید که در این صورت بهترین باشد. نمی دونم با دل و دل مادرم چیکار کنم باید برم core i5 قرن 5.

اما اگر کارهای گرافیکی انجام میدهید مثل طراحی و کارهای فوتوشاپ و … باید توجه بیشتری به گرافیک داشته باشید چون گرافیک برای طراحی بسیار مورد نیاز است همچنین برای گیمینگ نیاز به منابع بالاتر مثل (cpu – ram – gpu – hard و .. .) پس زیباترین مردم دنیا بهترین هستند.

میخوای چیکار کنی؟

فروشگاه لپ تاپ نوژینو از معتبرترین و بزرگترین تامین کنندگان لپ تاپ در ایران، بخش عظیمی از لپ تاپ ها و سیستم های استوک اروپایی و خارجی را مستقیماً از شرکت سازنده و نماینده اروپایی خریدار کرده و به دست مشتریان وارد شده در ایران می رساند.

جالب است بدانید ایران به عنوان یک کشور تحریم شده نمایندگی از شرکت های بزرگ لپ تاپ فروشی ندارد و هر لپ تاپ نو و تازه ای است که در بازار می بینید یا کپی است یا با قیمت سرسام اوری به فروش می رسد این در حالی است که لپتاپ های آن است. استوک از نظر کیفیت قطعات با لپتاپ های آکبند موجود در بازار ایران متفاوت هستند و معمولا از عمر مفید بیشتر خرید می کنند و می توانند با لپ تاپ استوک از کیفیت بالای قطعات نسبت به لپ تاپ تازه در کنار سایر مزایا بهره مند شوند.

اگر براتون سوالی که لپ تاپ استوک از کجا وارد می شود باید بگیم که وارد کننده لپ تاپ استوک در ایران 99 درصد از مرزهای غربی و جنوبی لپتاپ ها را وارد ایران می کند که هر کدام از این وارد کننده گان لپتاپ استوک در ایران منابع خاص هستند. و برای اینکه بتوانیم کارهای خوب انجام دهیم. اما مجموعه ما به عنوان بزرگترین وارد کننده لپ تاپ استوک در ایران محدود به یک یا چند نبوده و با اکثر فروشندگان عمده در ارتباط هستیم و به صرفه ترین لپتاپ های استوک اروپایی و آمریکایی را وارد می کنیم.

برای خرید لپ تاپ استوک از فروشگاه نوژینو در گوگل سرچ کنید فروشگاه نوژینو یا ما را در شبکه اجتماعی اینستاگرام با ایدی nozhino.ir @ دنبال کنید چون تازه ترین لپ تاپ ها و نحوه ارسال و ارسال اینترنت در اینستاگرام موجود است.

منبع

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *