3 راه برای راه اندازی سریع ویندوز 11

کامپیوتر بوت شده است، می تواند به معنای واقعی آزار دهنده باشد و استفاده از آن برای شما غیرممکن است. إن روند اناثاء كوتنده به مي راسيد و مي توادن بر بهرا اوري شما اثر منفي دارد. در حالی که مایکروسافت نسخه 11 ویندوز را به عنوان بهترین سیستم عامل در میان گزینه های دیگر معرفی کرده است، مشاهده شده است که هنوز هم برای بوت شدن سریع می تواند مشکل ساز باشد.

خوشبختانه راه های مختلفی برای راه اندازی ویندوز 11 سریعتر از قبل وجود دارد. در این مقاله به برخی تغییرات جزئی پیکربندی در سیستم عامل برای جایگزینی هارد دیسک قدیمی می پردازیم. אז אני רו, אגר שמע ניז בא קנד בודן קוד קוד דר וונדוש 11 אפריטי، توصیه می کنیم در پایان این مقاله را مرور کنید.

برنامه های راه اندازی را غیر فعال کنید

وظیفه مدیر ابزار

ក្រង្រ្ន្រ្ន្រ្រ្ន

هنگامی که رایانه ویندوز شما بوت می شود، لیست های برنامه طوری پیکربندی می شوند که به محض ورود به صفحه قفل به طور خودکار شروع به کار کنند. در حالی که برخی از این برنامه ها برای عملکرد ویندوز ضروری هستند، برنامه های دیگری که نصب کرده اید می توانند گزینه مناسبی برای غیرفعال کردن باشند.

بسیاری از برنامه هایی که در حین اجرای ویندوز راه اندازی می شوند، می توانند به رم سخت افزار فشار بیاورند و در نهایت سرعت کامپیوتر شما را در طول فرآیند بوت کاهش دهند. خوشبختانه رها های زادای برای گیر افیککه کوردن برنامه های استارت آپ ها در ویندوس وجود دارد، ما در رضی تصریك كسد دریم این فراشت را با ازگل. مدیریت وظیفه در انتظار بازدید. برای این کار مراحل زیر را دنبال کنید.

 • با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl + Shift + Esc ابزار Task Manager را باز کندی
 • بر روی نماد همبرگر روی سمت راست برنامه در گوشه صفحه کلیک کنید.
 • در بین بین ها بر روی آجدل برنامه های راه اندازی کلیک
 • روی گزینه کلیک کنید وضعیت وضعیت برنامه خود را بر اساس فیلد وضعیت تنظیم کنید.
 • از لیست برنامه های فعال، برنامه ای را که می خواهید غیرفعال کنید انتخاب کنید و سپس دکمه را فشار دهید غیر فعال کردن کلیک

این روند را برای همه برنامه هایی که نصب کرده اید ادامه دهید تا در طول فرآیند بوت به طور کامل غیرفعال شوند. توجه داشته باشید که این عمل برای برنامه های مورد نیاز ویندوز مانند آنتی ویروس، کارت صدا و ابزارهای پیش فرض ویندوز توصیه نمی شود.

راه اندازی سریع را فعال کنید

تنظیمات پاور در ویندوز 11

Windows Fast Startup یک ویژگی مفید در ویندوز 11 است که دقیقاً همان کار را انجام می دهد. این ویژگی به کامپیوتر کمک می کند تا سریعتر بوت شود. برای انجام این کار می توانید مراحل ذکر شده در ادامه مقاله را مرور کنید:

 • ابتدا مطمئن شوید که توانایی دارید خواب زمستانی فعال است برای تنمر آن کار، بر روی نماد شروع کنید روی دکمه سمت راست کلیک کنید و سپس روی گزینه منو کلیک کنید ترمینال (Admin) انتخاب کنید
 • איקון דר פנגרה עדיד דוסטור Powercfg -h روشن است کلید रा तायप कर्द्ध व सेप्स وارد را بفشارید.
 • ابزار صفحه کنترل را از منوی شروع کنید اجرا کردن
 • به مصير سیستم و امنیت > گزینه های برق برو
 • از بنل بر روی بروی بروی بروی بروی انتخاب کنید که دکمه پاور چه کاری انجام می دهد کلیک
 • گزینه تنظیمات موجود را تغییر دهید انتخاب کنید
 • در کسمت عرضین خاموش شدن بر روی بریک روشن کردن راه اندازی سریع (توصیه می شود) کلیک
 • در بروی بروی بروی کیں ذخیره تغییرات کلیک کنید و سپس کامپیوتر خود را دوباره راه اندازی کنید راه اندازی سریع در اثر.

سخت افزار خود را ارتقا دهید

эксполнительный размечения ейки дигер аз рах хай معمولчный брай есть эксплатный бот вындузов ист. ارتقاء حافظه SSD و رم می تواند ویندوز شما را به همان روشی که یک کامپیوتر جدید مرا بوت می کند ارتقا دهد.

SSD ها به تور کلی کهه سری تر از HDD آنها قدیمی هستند و می توانند به راحتی اطلاعات و داده ها را از رایانه شما بازیابی کنند. اگرچه قیمت کمی بالاتر از حد معمول است، اما می توان آنها را به سرعت راه اندازی کرد و کل سیستم را روان تر اجرا کرد.

کامپیوتر ویندوز خود را سریعتر راه اندازی کنید

ویندوز 11 یک سیستم عامل پیشرفته در نظر گرفته می شود، بنابراین می تواند مشکلات عملکرد را در رایانه های قدیمی حل کند. ז נגר ، גר שמע ניז ב כי פרטים ، דר פ עשר עשר ה הים ר ר ר ר פק פק פק פעשע פעשע פעשע פעשע ר ר עשר עשר עשר עשר עשר עשר עשר עשר פעשע פעשע פעשע פעשע פעשע پیاده

در على، اغر هيك يكى از ورداء را ذكر كرديد شما در زمان بوت سيستم را نيد نيد شما در زمان بوت سيستم را نيديد، يك هيك يك از موردى كے كے به شماست. SSD می تواند بهترین گزینه باشد.

منبع

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *