چای چیست؟

چای-چیست؟

چای چیست؟ این کلمه معروف که همه ما آن را در دهان نگه داریم ، بدون آنکه لزوماً تاریخ آن را بدانیم. امروز با طیف گسترده ای از چای گشاد ، ما چند لحظه را صرف توضیح تاریخ چای می کنیم ، این نوشیدنی استثنایی که از طریق چند برگ پر از بدن تزریق می شود. چه کسی بیشترین تولید را دارد؟ بیایید با هم برخی از اطلاعات واضح و آشکار در مورد چای را کشف کنیم که باعث می شود بعد از مطالعه دوباره بخواهیم دوباره شروع کنیم! بین چای ، تاریخ ، تعریف ، مزارع ، تولید ، تبدیل به یک متخصص در چای گشاد شده و اکنون از تمام تفریحات چای خود لذت می برید.

چای و کلی

ابتدا چای مانند قهوه دم نمی شود. علاوه بر این ، همان ویژگیهای گیاهان تزریقی نیست. در مورد قهوه ، در مورد بو دادن لوبیای قهوه (در قلب گیلاس) صحبت خواهیم کرد ، در حالی که برای چای صبح شما ، ما عمدتاً در مورد تزریق برگهای چای خشک شده قبلاً صحبت خواهیم کرد. همه برگهای موجود در راه ما قابل تزریق نیست ، ما باید هوشیار باشیم. در واقع ، فقط برگهای گیاهان چای به دلیل خانواده گیاهان چای قابل تزریق هستند.

گیاه چای

گیاه چای از خاور دور است و برای بدست آوردن برگهایی که پس از آن مطابق روش اجدادی خشک می شوند کشت می شود تا بتوان از آنها به عنوان تزریق استفاده کرد. برگ های یک گیاه چای با شکل دراز و طولانی بسیار ماندگار است. در بعضی از برگها نیز دانه های كوچك وجود دارد كه از آن برای تولید روغن استفاده می شود. هیچ چیز با این تزریق استثنایی شانس ندارد.

دو نوع چای

کاملیا سیننسیس از گونه Sinensis

این یک چای از چین است از منطقه یوننان این درختچه از 5 متر ارتفاع بیشتر ندارد و برگها تا سانتی متر از رنگ سبز و حصیر می روند. این گونه شناخته شده است که می تواند با کمترین درجه حرارت خاک ژاپن ، چین ، گرجستان ، ایران و ترکیه روبرو شود. این یک تنوع بسیار قوی است ، بنابراین در برابر خشکسالی و هوای بد مقاوم است. آیا می دانید این قدیمی ترین نوع شناخته شده و تزئین شده چای است؟ برخی از زیر گونه های آن ، پس از کشف بیش از هزار سال کشف ، هنوز هم امروزه تولید می شوند.

کاملیا سیننسیس از گونه Assamica

این چای از چین و هند سرچشمه می گیرد ، می تواند تا برسد متر ارتفاع ، سه برابر بیشتر از رقم Sinensis. با این حال برگها بسیار براق و به رنگ سبز روشن است. این درختچه در مناطق بارانی و خاردار احساس راحتی می کند. آیا می دانید این تنوع منبع اصلی چای مصرفی در سراسر جهان است؟ به عبارت دیگر ، تولید اصلی چای

خیلی سریع ، آنها به بسیاری از انواع کوچک به شکل ترکیبی (ارقام) منجر می شوند. به عنوان مثال ، در چین ، کم و بیش 100 ارقام مختلف برای چای وجود خواهد داشت.

خلاصه ، این نوشیدنی؟

به یاد داشته باشید که این تزریق به دو گونه مختلف از هم جدا می شود که به شکلی خاص و ریتمی در قلب مناطق مختلف رشد می کنند. چایهایی نیز وجود دارند که بدون داشتن مرحله مرحله کشت و زراعت توسط انسان در طبقه بالا رشد می کنند: در واقع ، آنها درختچه هایی هستند که در حال حاضر در طبیعت وجود دارند ، درست مثل کشف قهوه اتیوپی در هنگام کشف اولین گیلاس ها یافت شده اند!

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *