رفتن به محتوا

نوشابه اداری – برای چه کسانی است؟

نوشابه-اداری-–-برای-چه-کسانی-است؟

مجله راه حل های یازمکو

دستگاه های آشامیدنی اداری ، مانند آب بار و قهوه ساز ، در حال حاضر به بخشی جدایی ناپذیر از دفتر تبدیل شده اند و هم به نفع کارمندان و هم کارفرمایان است. از یک طرف – کارمندان از نوشیدنی های خوشمزه و با کیفیت لذت می برند و از طرف دیگر قابلیت دسترسی به دستگاه باعث می شود که شما نیازی به صرف وقت غیر ضروری برای خرید یک فنجان قهوه یا یک بطری آب در کافه مجاور نداشته باشید. این تیم موفق ، یک نوار آب و یک دستگاه قهوه ، امروز توسط یک بازیکن جدید – نوشابه نوشابه تکمیل شده است. نوشابه نوشابه همراه با قهوه خوب است ، و همچنین پایه ای برای انواع مختلف نوشیدنی های گازدار است.

برای استفاده کارمندان

ذینفعان اصلی دستگاه های آشامیدنی اداری البته کارمندان هستند و نوشابه می تواند یک نسخه واقعی برای آنها باشد. نوار نوشابه اداری می تواند توسط کارمندان برای بسیاری از اهداف استفاده شود ، اما برای اینکه آنها واقعاً از آن لذت ببرند ، باید به موارد زیر توجه کنید:

 • مکان دستگاه – قبل از انتخاب نوار نوشابه یا هر نوع دیگری دستگاه آشامیدنی اداری ، باید به مکان توجه کنید. بیشترین درخواست و راحت ترین مکان البته آشپزخانه است ، یک فضای عمومی که برای همه کارمندان قابل دسترسی است. با این حال ، در دفاتر نسبتاً بزرگ توصیه می شود که نوار نوشابه را در فضاهای کار نیز قرار دهید ، به این ترتیب دستگاه در دسترس تر خواهد بود و کارگران مجبور نیستند برای استفاده از آن تا آشپزخانه سفر کنند.
 • ویژگی های خاص – اگر ارائه گزینه های مختلف نوشیدن برای کارمندان برای شما مهم است ، باید به ویژگی های نوشابه توجه کنید. بسیاری از دستگاه های تولید نوشیدنی گزینه تهیه نوشابه را دارند و حتی برخی از آنها به کاربر امکان می دهند میزان شکر و طعم را کنترل کند. بنابراین ، قبل از انتخاب می توانید با کارمندان صحبت کنید و نیازهای خود را از نوار نوشابه تعریف کنید.

بازدید از بازدید کنندگان و مشتریان

دستگاه آشامیدنی اداری نوار نوشابه نه تنها به کارمندان بلکه به بازدید کنندگان و مشتریانی که به دفتر مراجعه می کنند نیز خدمت می کند. در اینجا نیز – هرچه طیف وسیع تری از نوشیدنی ها را ارائه دهید ، تجربه مهمان نوازی ارائه شده با کیفیت بیشتری است. برای انتخاب نوار نوشابه مناسب می توانید از نکات زیر استفاده کنید:

 • چه کسی از دستگاه استفاده می کند؟ این اساسی ترین سوالی است که باید هنگام انتخاب نوشابه شما را راهنمایی کند. آیا علاقه دارید خودتان از نوشیدنی ها به مهمانان سرو کنید یا می خواهید دستگاه برای همه بازدیدکنندگان قابل دسترسی باشد؟ البته هیچ پاسخ صحیحی به این س isال وجود ندارد و این نیز به محل قرارگیری دستگاه بستگی دارد. به عنوان مثال اگر دفتر دارای یک منطقه انتظار است ، ممکن است بخواهید یک ماشین نوشیدنی در آنجا قرار دهید که به شما امکان می دهد انواع مختلفی از نوشیدنی ها ، مانند دستگاه نوشیدنی را ایجاد کنید. از طرف دیگر ، در آشپزخانه می توانید یک نوار نوشابه جمع و جور قرار دهید که به شما امکان می دهد انواع نوشیدنی های تازه کننده را با استفاده از مواد غلیظ و طعم دهنده برای میهمانان تهیه کنید.
 • کارکرد آسان و راحت – خواه نوار نوشابه ای باشد که توسط کارمندان استفاده می شود و خواه وسیله ای برای استفاده خود بازدید کنندگان باشد ، توصیه می شود نوار نوشابه ای انتخاب کنید که کارکرد آن آسان و راحت باشد. بنابراین ، قبل از انتخاب ، توصیه می شود درباره نوار نوشابه مطالعه کنید ، با خواص آن آشنا شوید و در صورت امکان با آن آزمایش کنید.
 • تعمیر و نگهداری: وقتی صحبت از دستگاهی می شود که برای استفاده میهمانان استفاده می شود ، باید همیشه در دسترس باشد. بنابراین ، توصیه می شود یک میله نوشابه با نیازهای نگهداری کم انتخاب کنید ، که تمیز کردن و نگهداری آن در طول زمان برای شما آسان خواهد بود.

  پرش به محتوا

  دیدگاه‌ها

  پاسخی بگذارید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  بازگشت به بالا