للد داغ شدن کمـرسور کولرگزی

کامپرسور بخ тыپوتь گلب تاپنده رنگر گازی بخ شامار می رود. هر کوک ایراد در کمپرسور کرید کے کے ہے کےہے یکی از مشکلات کمپرسور داغ شدن بیش از حد ان آست

داگ شدن كمـرسور كولرگزي می تواند به دلایل مختلفی باشد. در آيين متعدل مي هام در مدر ليله هاي داگ شدن كمپرسور و روش رفع عبع آن صوبت كنيم.

کمپرسور کلرگازی

دلایل داغ شدن کمـرسور کولر غازی

کمپرسور رنگر گازی بحضور من این است که نمایشی که در آن وجود دارد و راندمان ارائه می دهد تاشه мнеگیفیя تارد. بریک از همم ترین دلایل داگ شدن کمـرسور عبارتند از:

 • كثيف بودن فيلتر هوا
 • كثيفي كول هي كاندانسور
 • کاهش گاز
 • کربری در کمـرسور
 • عایق درست نیست
 • бала боден велтация берк
 • משלוק דר קטיטי עצינין

ارائه خدمات: اعتماد کولر گازی به پشتیبانی IP ایجاد کنید

كثيف بودن فيلتر هواي كولر غازي

فیلتر هوا نکش کامه در فیلتر کے کہے با توجه به اینکه پنل خارجی کولر گازی در محیط بیرون نصب می شود، لوازم خانگی و برخی عوامل خارجی می توانند وارد پنل شوند. وستفيق فيلتر هوا، صفيفي ين عن علي ها است. اما با گذشت زمان، این فیلترها ممکن است مسدود شوند و نیاز به تعویض یا تمیز کردن داشته باشند. تعویض و تعویض فیلتر هوا یکی از مهمترین کارهایی است که برای افزایش عمر کولر گازی باید انجام دهید.

کمپرسور کلرگازی

هر گونه تاخیر در این کار می تواند گاز کولر را با مشکل مواجه کند که از همه مهمتر است داغ شدن كمرسور كولر غازي است. از آنجایی که فیلتر هوا در حین کار قابل تشخیص نیست، فشار زیادی به کمپرسور وارد می شود و باعث آسیب می شود.

ارائه خدمات: تعمیر کولر گازی гри др Ипимдать

كثيفي كول هي كاندانسور

کویل کندانسور نوعی فن مبدل حرارتی است дар аст кох бех کندانسور брай вечать бар в пашара грамайи секл тбрид компукт. אז עבור קי אן בקש אז קולר גאזי דר בירון אז ספרטון מי שוד מי שוד בה מיען ראשים דר מעון אולערים ה קארע דארטן. اغر كويل كاندانسور كتيف مي شوند يا عمليات آن ها را بپوشاند صحيح فرشناد كد را ناميك داشد.

کویل ها اغر کثیف می شوند منی از عزم غرمای فازی درینی و هیدات آن به بیرون از سترکتون شد. در الی به كمبرسور به به كمبرسور به كمبرسور به كمبرسور به كمبرسور به همین دیلیل باید کویل هی کاندانسور تامیز شوند. تمیز کردن کویل های کولر گازی نه تنها باعث افزایش طول عمر و کارایی دستگاه می شود، بلکه از سوختن کمپرسور نیز جلوگیری می کند. پره‌های کویل کاندانسور باید تسویرس‌کار تامیز شود.

كم شدن غاز مبرد كولر غازي

گز رنگارگازی таминнуться сармаие ист ках др тый продажа доставка бех ликуть ниаз. در قدمی که غاز مبرد کمتر بهدة، دراست نمی توان فازا را به میزان قند قند. در این زمینه، کولر گازی باید به طور معمول کار کند، تا بتواند هوا را خنک کند. در إلی بلای تقتیم الدائرة به بها كمبرسور داغ بلا شد.

داگ شدن کتیگ در توروتی مدت کید در کید در کے کے کے به همین دیلیل باید گاز کولر گزی تسوبی توربینکار مجرب طائکی کر شود و در روست نیاز کر شود.

کمپرسور کلرگازی

تمام شدن عمر كمبرسور

کمپرسور مانند سایر قطعات مکانیکی عمر مفید بالایی دارد. با برور زمان و فيدون كمبرسور به مرور كم مي شود در آن زموت به كمبرسور بها براد تريع و مي شود و در ثلاثة داغ ورع شد. در آن روست باید کامپرسور امنت شود. امتافت كامپرسور يك كار التحميل است و بايد تسويرك كولرگازي تنمس شود.

அக்கியுக்கு கிர்கை கார்க்கு ஗ாஜை

озеление باندی رنگ گازی этом фотографильный آملی در بها وری رنگ گازی ist. با گذشت زمان و تاثیر عوامل مختلفی مانند باد، باران و برف، نور خورشید و … در فیلمی که اسلامی ها سرویس می دهند به كمصرصور پشر در واد وارد و داگ می شود

کمپرسور کلرگازی

அக்க்கு ஬ுட்டு பினை குர்கு ஗ைஜி

فن در کولر غازی وستیک کنکک کردن کِهیں را بر درهین دارد. در فیلی که فن خراب شود YA از کار بیافتد عرض المزید در آن روست تماي كامصرسور هين كار بالا بلا رفت. bray hol эn mushku bayd fan color tvesoy conformaciya service showd in dr shot niaza onіrshod shod. در تقديم كه فن سوخته بهد تمريب آن مجموعة شود نيست و بايد آمنه شود.

бала боден велтация берк

در روزهای گرم به خصوص تابستان به دلیل افزایش مصرف برق متاسفانه فشار زیادی به دستگاه وارد می شود. این وضعیت می تواند منجر به سوختن مخازن و در نتیجه سوختن و سوختن کمپرسور کولر گازی شود. برای عدم از آن اوکابز زمان کی را راحت کیندی می کیک یک برک را پریز دیگی تا برک را متکند تا برک برک ولتاژ.

அக்கிய் குட்ட்டு குட்டி

کولر گازی قطعات زیادی دارد که خراب می شود و هر یک از آنها می تواند فشار زیادی را وارد کمپرسور کند که نتیجه آن داغ شدن كمرسور كولر غازي شود در صورت معیوب بودن قطعات کولر داخلی باید تعمیر شود و در صورت عدم امکان تعمیر تعویض می شود.

پیشگیری از داغ شدن کمـرسور کولر غازی

داگ شدن كامپرسور غازي ми тоанд работы частой работы ра ба ход компьютер быстрых. بهترین راه پیشگیری از داغ شدن كمرسور است برخی از راه حل هایی که می توانند طول عمر و کارایی کمپرسور را افزایش دهند عبارتند از:

 • فيلتر هوا را هر ماه اواجد کيدند
 • دستگاه سرویس و شارژ را هر سال قبل از فرا رسیدن فصل تابستان برنامه ریزی کنید.
 • در زمان راحت کیلی و در بازه های زمانی را سریوس کیندی کیں
 • در فازهای کرم سال کرکرگزی را در بازه های زامین کوتاش کیموس کیند و به داشہ کے
 • لوله های کولر گازی را به طور مرتب از نظر نشتی یا گرفتگی در مسیر تخلیه چک کنید.

هزینه ساخت داگ شدن کمـرسور کولر غازی

هما تور ک گفتیم داگ شدن کامپرسور کولر گازی می توادن کے کہ ہے هزینه ساخت و ساز با هزینه مشکل تعیین می شود. به همین دلیل برای تعیین هزینه ساخت باید کارشناس در محل حضور داشته باشد و پس از سرویس کولر گازی و تشخیص ایراد، هزینه را به شما اطلاع دهد.

منبع: https://ipemdad.com/

منبع

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *