در آران

برای دیگانی کیں کرین دهانی و کو کے درمان بہ کہ تےے ھای به کایت رادیگریہ ڪه دانانگیتری نیاز داشت. اولین و اصلی رادیوگرافی توسط دکتر اتو والکوف در ژانویه 1896 انجام شد. در آن توبر با قرادن درادن رادیوراف به مدت 25 MINUTE در دهان خود عجرد هردید. با توجه به نیاز جیمی‌ ی شناختانتیکتری توبربیردی dandant از آن زمان با ترکیں فیلادهای همور شد. به این ترتیب، مشکلات کار با رادیوگرافی های مبتنی بر فیلم، از جمله نیاز به تاریکخانه، استفاده از مواد شیمیایی مضر و خطاهایی که در حین انجام فرآیند رخ می داد، با ظهور رادیوگرافی دیجیتال بی نیاز شد. و برنامة شد که در يمان RVG ، واحد و اتوکلاو نیز کار دارد

انوع یونیت

سنسور RVG RVG

سنسور RGB در عکاسی دیجیتال مستقیم دارای سه لایه اصلی است که در انواع کیفیت به 5 لایه ارتقا یافته است:

لیاح سنتیلاتور

سنسور CMOS یا CCD

ក្រង្រ្ន្រ្ន្រ្រ្ន

الکترونیک برد

ضد شوک

لایه فیبر نوری

چگونه کار می کند سانسور RVG

سنسور دندانپزشکی RGV دارای دو قسمت فعال و غیر فعال می باشد که می توانید از قسمت فعال سنسور برای عکس برداری استفاده کنید. بافت مربوطه در معرض اشعه ایکس قرار می گیرد و نور منعکس شده توسط حسگر گرفته می شود. تصویر به سرعت پردازش می شود و با کمک مبدل آنالوگ به دیجیتال، داده های دیجیتال تبدیل می شوند. این داده های دیجیتالی به کامپیوتر ارسال می شود و دندانپزشک می تواند آن را با سرعت اسکن مشاهده کند. ایستین کابل به کنسور، در کسمتی کرد می کرد.

وقتی سمت غیرفعال حسگر در معرض اشعه ایکس قرار می گیرد، هیچ تصویری روی صفحه نمایش داده نمی شود. انتقال تصویر به کامپیوتر از طریق کابل USB انجام می شود و کابل USB باید به کامپیوتر متصل باشد.

کاربرد واحد

این واحد به عنوان یکی از ابزارهای کاربردی طراحی شده است تا بهترین تجربه درمانی ممکن را برای بیماران و دندانپزشکان همانند بیماران و دندانپزشکان ارائه دهد. این محصول به عنوان تجهیزات مفید و ضروری در صنعت پزشکی شناخته می شود. هر صندلی دندانپزشکی در بالاترین سطح تکنولوژی است که امکانات ویژه ای را در رفع نیاز مطب ها و کلینیک های دندانپزشکی در هر اندازه ای ارائه می دهد. به طور کلی این تجهیزات مانند سایر محصولات شامل پشتیبانی و گارانتی می باشد. این یونیت تجهیزات و ابزار دندانپزشکی نام دارد و یونیت ارزان و با کیفیتی است که در مراکز مختلف به فروش می رسد.

انوع یونیت

اتوکلائو چیست؟

اتوکلاو ترکیبی از دو کلمه Auto در یونانی به معنای خودکار و کلاو در لاتین به معنای کلید است. اتوکلاو صنعتی دارای مخزن تحت فشار بوده و به اندازه کافی بزرگ است که در فرآیندهای صنعتی که نیاز به گرما و فشار بالا دارند مورد استفاده قرار گیرد. وجود کنترل کننده سوپاپ (Safety valve) باعث افزایش فشار در مخزن می شود. این دستگاه در ظرفیت های مختلف ارائه شده است.

نكته محمول در تعريف الدائرة اتوكلاو

اتوکلاوها در اندازه های مختلف طراحی و ارائه می شوند و دماهای متفاوتی دارند، بنابراین کاربر باید بر اساس نیاز خود دستگاه را انتخاب کند. همچنین اتوکلاوها در یک منطقه مورد استفاده قرار نمی گیرند و در مراکز درمانی یا سایر صنایع مورد استفاده قرار نمی گیرند. برای انگیں داشت می شد به تعریفی ازجمله رمیزی و استانگیختن، کی کے کے کے و برک و برک نیاز، میزان مکش هوا و … تے داشت.

برخی از اتوکلاوها مجهز به سیستم هشدار، چاپگر برای ثبت عملیات استریل و سیستم Water Clean بدون نیاز به آب مقطر و اتصال مستقیم به لوله آب شهری هستند.

انوع یونیت

دنتی شین دنتی شاین به عنوان یکی از مراکز تجارت پزشکی دندانپزشکی در ایران شناخته می شود که در زمینه فروش تجهیزات دندانپزشکی فعالیت دارد. این مجموعه یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین مراکزی است که انواع تجهیزات دندانپزشکی را ارائه می دهد. به تور کلین توردون از قلادة و بهادری از غارانتی های از از از از از از از از بازیدی بها بهدی می بهدای می. همچنین می توانید خریدهای حضوری را از طریق سایت این مجموعه با نام dentyshine.com خریداری کرده و اطلاعات جامعی در مورد این تجهیزات به دست آورید. گفتنی است این مجموعه سابقه بالایی در ارائه انواع محصولات و تجهیزات دندانپزشکی دارد و در طول سالیان متمادی نتیجه و بازخورد تمامی زحمات باعث فروش تجهیزات دندانپزشکی در تمامی مراکز استان و شهرستان شد. انواع تجهیزات اعم از یونیت، سالن و یونیت را می توانید با قیمت ارزان از این مرکز تهیه کنید.

منبع

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *