حقایق قهوه!

حقایق-قهوه!

حقایق در مورد قهوه …

ما شما را پر خواهیم کرد. از طریق مقاله ما ، حقایق باورنکردنی درباره تاریخ قهوه و مصرف فعلی آن بیاموزید. برخی از اطلاعات ممکن است شما را شگفت زده کند! بین کاشت ، تولید ، برداشت جهانی ، زراعت ، ما در مورد میلیون ها تولید کننده در سراسر جهان صحبت می کنیم ، اما نه تنها. در میان حقایق درباره کافه ، حدیث هایی را کشف کنید که هنوز به ندرت می شنوید.

حقایقی درباره قهوه ، برخی از اعداد!

5: پرورش دهنده باید 5 سال صبر کند تا اولین بازده های کوچک روی یک درخت را ببیند

5: 5 همچنین تعداد کیلو گرم گیلاس را که برای بدست آوردن یک کیلو قهوه بو داده بوجود آمده ، نشان می دهد.

40: 30)٪ از تولید جهانی توسط Robusta نمایان می شود . این بدان معنی است که تولید اکثریت در جهان برای (٪) (٪ برای عربیکا است.

95: این بیشتر از 60 قهوه جهان است که به صادرات از طریق کشورها به شکل سبز و خام ختم می شود.

: میلیون ها! این کشور بیش از میلیون هکتار در سرتاسر جهان که برای کشت قهوه محفوظ است .

97: 95 درصد را نشان می دهد آب در یک قهوه خود قهوه تنها 3٪ قهوه شما است. شما به سرعت متوجه ارزش و اهمیت کیفیت آب می شوید.

1: برزیل تولید کننده برتر جهان است. این کشور سالها مقام خود را به عنوان رهبر جهان حفظ کرده است.

2: پس از برزیل ، ویتنام در رتبه قرار می گیرد. ویتنام نه تنها عربیکا بلکه روبوستا زیادی تولید می کند. انواع بسیار مقاوم در برابر بیماری های درخت قهوه.

15: 30 میلیون ها نفر تولید کننده در سراسر صد کشور در حال حاضر را نشان می دهند. توجه داشته باشید که یک تولید کننده / خانواده تولیدکننده هریک بیش از 5 هکتار را نشان نمی دهد.

در حقیقت با قهوه ، اغلب کاشت را فراموش می کنیم. چگونه می گذرد؟

حدود ده هفته صبر است که پس از کاشت قهوه در انتظار ما است تا میکروب های درخت قهوه را کشف کنیم. پس از رسیدن “میکروب ها” تقریباً به سانتی متر ، فرض بر این است که 8 هفته می گذرد. تولیدکنندگان همچنین ترجیح می دهند درختچه های درختان را هر چند تازه تهیه کنند ، خیلی جوان باشند.

هنوز در واقعیت های مربوط به قهوه ، چگونه arabica را از robusta از دیدگاه علمی متمایز می کنیم؟

از نظر بصری ، دانه روبوستا گردتر ، گردتر است. هنگام بو دادن ، بعد از سرخ شدن تیره تر است و از نظر علمی کافئین بیشتری نیز دارد. هنگام رشد ، درختان گیاه arabica و robusta بسیار متفاوت هستند: برگهای arabica به تنهایی تا 11 سانتی متر طول دارد. در حالی که برای robusta ، ما به 15 سانتی متر در هر درخت می رسیم.

زمان گلدهی درخت عربی از 7 تا 9 ماه قدمت دارد ، در حالی که روبوستا برای رشد سرسختی خود به ماه می رسد.

حقایق درباره قهوه ؛ طول عمر!

درخت قهوه تا کیلوگرم قهوه نهایی در سال ، با دانستن اینکه 5 سال اول ، بدست آوردن چنین عملکردی به دلیل جوانی دشوار است. این از 5 e تا 15 e سالی که درخت قهوه به پایان می رسد بیشتر و بیشتر تولید می شود. تنها پس از سالها 25 درختان قهوه درنهایت بوته های بسیار جوانتر و تازه تری جایگزین می شوند. این باعث می شود طعم و عملکرد بهتری حاصل شود.

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *