Melitta® Caffeo Passione Silver OT

melitta-caffeo-passione-silver-ot

ماشین Melitta® Caffeo Passione Silver OT

ماکیاتو لاته ، کرم قهوه ، کاپوچینو ، اسپرسو ، ری استارتو ، لانگو و موارد دیگر – اکنون با لمس یک دکمه می توانید انواع قهوه ، شیر کف و آب گرم را دریافت کنید. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که نوشیدنی های قهوه از قبل تعریف شده و از قهوه های خوشمزه و معطر لذت ببرید. Melitta® Caffeo® Passione® OT همچنین با طراحی ظریف و جمع و جور خود طعم خوبی را نشان می دهد ، در هر آشپزخانه جا برای آن وجود دارد. Caffeo® Passione® OT در سهولت استفاده بصری و بهداشتی بودن و تمیز کردن آن بسیار چشمگیر است.

® روی ظرف دانه قهوه به این معنی است که طعم ها و رایحه های متنوع دانه های قهوه حتی بیشتر محافظت می شوند. این واقعیت که فقط مقدار دانه های قهوه مورد نیاز شما تازه له شده است و سپس بلافاصله قهوه آسیاب شده تصمیم گرفته می شود. دستگاه آسیاب برای جلوگیری از مخلوط شدن انواع مختلف دانه های قهوه

دهان ریختن قهوه با قابلیت تنظیم ارتفاع مناسب برای ایجاد لیوانهایی با ارتفاع مختلف.

آیا شما یکی از موارد زیر را می خواهید نوشیدنی های برنامه ریزی شده قهوه ، شیر گرم ، شیر کف یا آب گرم – نوشیدنی مورد علاقه خود را فقط با یک لمس بریزید.

می توانید یک اسپرسو کوتاه یا دوتایی یا یک قهوه بزرگ درست کنید.

می توانید برای تهیه 4 نوشیدنی کلاسیک قهوه – اسپرسو ، قهوه خامه ای ، کاپوچینو و ماکیاتو لاته با لمس یک دکمه مطالعه کنید. با استفاده از ویژگی دستورالعمل می توانید 6 نوشیدنی قهوه دیگر ایجاد کنید: Restarto ، Longo ، Americano ، Espresso Macchiato ، Latte Coffee ، قهوه یا Lite.

کنترل اندازه فنجان

برای نوشیدنی های قهوه که به ترتیب صحیح مواد اولیه تهیه شده اند ، طبق دستورالعمل های اصلی ایتالیا: بنابراین اسپرسوی Latte macchiato فقط بعد از شیر کف و شیر اضافه می شود. اسپرسو را قبل از شیر کف شده در کاپوچینو بریزید.

یک صفحه نمایش TFT با وضوح بالا امکان کار بصری را برای حداکثر فراهم می کند راحتی در استفاده. دستورالعمل های گام به گام از طریق منو پیمایش می کنید.

ریختن همه چیز در یک با دو قهوه نازل ، یکی برای شیر و کف شیر ، و دیگری برای آب گرم به شما امکان می دهد بدون حرکت لیوان ، نوشیدنی مورد علاقه خود را تهیه کنید. نور LED دلپذیر قهوه مورد علاقه شما را در بهترین نور نشان می دهد. قابل تنظیم ارتفاع تا 135 میلی متر ، حتی لیوان های ماکیاتو لاته بلند نیز فضای کافی دارند.

و همچنین برنامه یکپارچه برای تمیز کردن کامل سیستم شیر ، تمیز کردن بخار سبک به این معنی است که شما می توانید به سرعت و به طور بهداشتی بین زمان تمیز کنید: قطعات در تماس با شیر با آب گرم و بخار تمیز می شوند – اگر ترجیح دهید بعد از هر فنجان قهوه یا تمیز کردن آغاز شده با استفاده از منو.

Caffeo® Passione® به طور خودکار نشان می دهد در صفحه هنگام تمیز کردن دستگاه یا انجام رسوب زدایی. برنامه تمیز کردن یا رسوب زدایی ساده انجام می شود.

تمیز کردن و نگهداری آسان واحد تصمیم گیری

مجهز به یک حالت صرفه جویی در مصرف انرژی قابل برنامه ریزی ، یک ویژگی خاموش شدن اتوماتیک قابل برنامه ریزی و یک سوئیچ خاموش کردن دستی 0 وات ، Caffeo® Passione® دارای یک بسته به روز شده برای صرفه جویی در انرژی است.

ابعاد بدون ظرف شلاق

عرض 12 3 سانتی متر

عمق 38 سانتی متر

قد

سانتی متر

مخزن آب 1.2 لیتری

گارانتی 12 ماهها

وارد کننده Kedma