Gmail Archive چیست و از کجا استفاده می شود؟

ما در وب سایت هستیم نوع تک در این مقاله ، ما تصمیم گرفته ایم توضیحات و آموزش کاملی در مورد ویژگی پشتیبان گیری Gmail ، سرویس Google Gmail به شما ارائه دهیم ، بنابراین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بایگانی Gmail با ما همراه باشید.

ما هر روز ایمیل های زیادی را در صندوق ورودی Gmail خود دریافت می کنیم. در میان این ایمیل ها ، برخی برای ما مهم هستند و برخی دیگر اصلاً مهم نیستند. ذخیره و حذف این ایمیل ها به مرور زمان میزان صندوق پستی شما را افزایش می دهد. بنابراین اگر نمی خواهید آنها را حذف کنید ، می توانید از آنها پشتیبان تهیه کنید! در این مقاله ، ما در مورد ویژگی پشتیبان گیری Gmail و نحوه استفاده از آن بحث خواهیم کرد.

بایگانی Gmail چیست؟

اگر می خواهید از بهم ریختگی یا نامه های خوانده نشده بیش از حد در صندوق ورودی خود جلوگیری کنید ، استفاده از بایگانی Gmail یکی از بهترین گزینه ها است. وقتی یک ایمیل به لیست بایگانی ارسال می کنید ، آن ایمیل از صندوق ورودی شما حذف می شود.

بایگانی کردن Gmail ورودی با حذف آن بسیار متفاوت است. وقتی نامه را پاک می کنید ، با تخلیه سطل زباله دیگر به این سطل های بازیافت دسترسی ندارید. از طرف دیگر ، ایمیل های بایگانی شده به راحتی بازیابی می شوند. متأسفانه ، بسیاری از کاربران نمی دانند که چگونه این ایمیل ها را بازیابی کنند.

نحوه بایگانی کردن ایمیل ها در Gmail

بایگانی Gmail چیست؟

بایگانی کردن ایمیل های دریافتی در Gmail بسیار ساده و آسان است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که مراحل زیر را دنبال کنید تا ایمیل خود را به لیست بایگانی منتقل کنید:

  • با مرورگر خود وارد سرویس Google Gmail خود شوید.
  • ایمیل هایی را که می خواهید بایگانی کنید انتخاب کنید.
  • مطابق تصویر بالا بر روی دکمه پشتیبان کلیک کنید.

چگونه ایمیل های بایگانی شده را در Gmail پیدا کنم؟

یکی از مواردی که توجه ما را به خود جلب کرد کمبود پوشه هایی به نام بایگانی در Gmail بود. این از دسترسی بسیاری از کاربران به بایگانی Gmail خود جلوگیری می کند.

چگونه می توان ایمیل های بایگانی شده را در Gmail پیدا کرد

با دنبال کردن این مراحل به راحتی می توانید به لیست ایمیل های بایگانی شده خود دسترسی پیدا کنید:

  • با مرورگر خود وارد سرویس Google Gmail خود شوید.
  • در فهرست سمت چپ صفحه ، بیشتر را کلیک کنید.
  • اکنون بر روی پوشه All Mail کلیک کنید. ایمیل هایی که برچسب صندوق ورودی ندارند ، ایمیل های بایگانی شده محسوب می شوند.

با جستجوی Gmail می توانید به بایگانی Gmail خود نیز دسترسی پیدا کنید. کافیست روی نوار جستجوی Gmail کلیک کنید و کلمات کلیدی ایمیل بایگانی شده را وارد کنید. اگر ایمیل بایگانی شده قدیمی است و کلمات کلیدی مربوطه را به خاطر نمی آورید ، متن زیر را در کادر جستجوی Gmail تایپ کنید و Enter را فشار دهید.

-in:Sent -in:Draft -in:Inbox has:nouserlabels

با وارد کردن این متن همه ایمیل های بایگانی شده نمایش داده می شود.

نحوه بازیابی ایمیل های بایگانی شده در Gmail

نحوه بازیابی ایمیل بایگانی شده در Gmail

برای انتقال ایمیل های خود از لیست بایگانی Gmail به صندوق ورودی خود می توانید از دستورالعمل های زیر استفاده کنید:

  • با مرورگر خود وارد سرویس Google Gmail خود شوید.
  • ایمیلی را که قبلاً به لیست بایگانی اضافه کرده اید ، انتخاب کنید.
  • روی دکمه انتقال به صندوق ورودی در بالای صفحه کلیک کنید.

این است!

نتایجی که اظهار شده

اگرچه بسیاری از وب سایت ها و حتی خود گوگل در مورد ویژگی پشتیبان گیری Gmail توضیحات بسیار آزاردهنده ای داده اند ، ما در TakTip سعی کرده ایم این سرویس را به آسانی برای شما توضیح دهیم و نحوه استفاده از آن را به شما آموزش دهیم. می توانید نظر خود را در مورد این آموزش از طریق کادر زیر با ما و سایر کاربران در میان بگذارید.

منبع

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *