6 دلیل قهوه سرد بنوشید!

نوشیدن قهوه سرد ، چرا ، چگونه؟ دریابید که چرا بعضی اوقات توصیه می کنیم از قهوه Cold Brew لذت ببرید. نسخه کاملاً متفاوت از نسخه داغ است ، زیرا روش تزریق و همچنین رایحه ها و اقساط نهایی یکسان نیستند. چرا استخراج سرما را ترویج می دهیم؟ دلایل شروع دم کشیدن قهوه سرد چیست؟ ما بهترین نکاتی را در مورد چگونگی لذت بردن از قهوه خود در Cold Brew ارائه می دهیم در حالی که راه جدیدی برای نوشیدن قهوه کشف می کنید! بدون تأخیر بیشتر موضوع روزانه خود را ، قهوه سرد ، کشف کنید.

چرا قهوه سرد بنوشید؟

اول از همه ، این یک نسخه ساده و اصلی است. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که آسیاب را آماده کنید ، آب را به آن اضافه کنید و بگذارید در یخچال بماند تا مدت چند ساعت دم بکشد. برای تهیه Cold Brew کار دیگری لازم نیست.
Cold Brew به شما امکان می دهد قهوه ای را خیلی ترش یا شیرین تنظیم کنید. قهوه ای که در نسخه داغ آن را دوست ندارید ، می تواند هنگام نوشیدن قهوه سرد شما را خوشحال کند. قهوه خیلی نرم باید با نسخه اضافی در Cold Brew دم شود. قهوه خیلی غلیظ برعکس خواهد بود.

تهیه قهوه قدیمی امکان پذیر است. می توان با تهیه آن برای نسخه سرد ، دانه های قهوه را تازه تر کرد. در حقیقت ، نوشیدن قهوه سرد درصورتی که آسیاب طعم خود را کمی از دست می دهد ، می تواند به نوشیدنی شما دوباره رنگ و بویی دهد.

روش خاموش! نوشیدن قهوه سرد به هیچ سر و صدایی احتیاج ندارد: همه چیز در سکوت مطلق اتفاق می افتد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که قهوه آسیاب شده خود را در فیلتر دائمی بریزید ، آب سرد اضافه کرده و همه چیز را در یخچال قرار دهید تا بیش از 16 ساعت خنک شود.

گزینه دیگری غیر از نوشیدن قهوه سرد وجود دارد: گرم کردن قهوه برای 55 ثانیه امکان پذیر است. این در تهیه آن باعث صرفه جویی در وقت می شود: و طعم آن نیز به همان اندازه خوشمزه است.

گفته می شود قهوه Cold Brew به هضم غذا کمک می کند. در حقیقت ، از آنجا که نسخه سیاه و سفید داغ آن برای برخی اوقات بعد از غذا ایده آل است ، نسخه Cold Brew مزایای زیادی برای مدیریت معده ما ارائه می دهد.

نوشیدن قهوه سرد به شما امکان کشف طعم های جدید را می دهد. می توان هم قهوه مخلوط و هم قهوه تخصصی دم کرد.

کدام قهوه سازها قهوه سرد می نوشند؟

برای چشیدن و قدردانی از قهوه Cold Brew خود ، فقط باید قهوه ساز خود را انتخاب کنید. در محدوده قهوه سازهای سرد ما 5 محبوب ترین سازنده قهوه در حال حاضر داریم که Cold Brew را به لحظه ای جادویی تبدیل می کنند.

5 دستگاه قهوه ساز ما را پیدا کنید:

هاریو ، بطری یخ زده
آبجوساز
ست زیتون Bodum Bean
لوبیا بودوم ست بژ
هاریو ، کارافه بستنی

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *