20 نکته برای افزایش ورزش روزانه

پیاده روی و دوچرخه سواری از فعالیت های عالی در فضای باز است.

ورزش برای ما بسیار مهم است و بسیاری از ما باید تلاش کنیم تا ورزش بیشتری را در زندگی روزمره خود وارد کنیم. اگر ما شروع به حرکت می کنیم ، باید در نظر داشته باشیم که آهسته شروع کنیم تا در هفته اول تسلیم نشویم. یک پیاده روی سبک برای بدن و روح بسیار مفید است ، لازم نیست طولانی یا سریع باشد ، این مهم در فضای باز است.

در اینجا 20 ایده از سلامت هاروارد آورده شده است تا در زندگی خود بیشتر ورزش کنید و از کارهایی که هر روز انجام می دهیم بیشتر ورزش کنید. اکنون زمان آن است که سعی کنیم از همه روش ها برای افزایش ورزش استفاده کنیم ، زیرا ورزش می تواند در مبارزه با بیماری های قلبی خوب باشد. همه چیز ساده به نظر می رسد ، فقط باید آن را عملی کنید.

تمرینی را که دوست دارید انتخاب کنید

– تبلیغات-

چیزهای مختلفی وجود دارد که به عنوان تمرینات خوب طبقه بندی می شوند: رقص ، پیاده روی ، یوگا ، باغبانی ، دوچرخه سواری ، بسکتبال بازی و … برای کمک به شما در شروع کار ، کاری را انتخاب کنید که برای شما بیشتر جالب باشد. چیزی را انتخاب کنید که فکر می کنید برای شما مناسب است ، آیا می خواهید روی لباس مناسب کلیک کنید و به محل کار خود بروید؟ برای پخش موسیقی سرگرم کننده با افراد دیگر مناسب است؟ یا خودتان را روی تردمیل می بینید؟

حرکت پازل با هم

نیازی نیست که زمان زیادی را در سفر صرف کنید. ده دقیقه صبح ، ظهر و عصر می تواند فواید مشابه 30 دقیقه در هر بار را داشته باشد.

با یک دوست تمرین کنید

اگر کسی با شما تمرین می کند ، بیرون رفتن از اتاق و چسبیدن به آن می تواند الهام بخش باشد.

حرکت خود را آرام نگه دارید

هنگام پیاده روی ، این کار را سریعتر انجام دهید ، نه کندتر ، شاید وقتی صحبت از مدیریت وزن است بهتر باشد. اما چه چیزی به اندازه کافی شجاع است؟ به گونه ای قدم بزنید که گویی در راه ناهار با یکی از دوستان خود هستید و کاملاً دیر شده اید. همچنین می توانید تعداد قدم های خود در هر دقیقه را محاسبه کنید: 120-135 قدم در دقیقه برابر با پیاده روی از 4.8 تا 6.4 کیلومتر در ساعت است که برای اکثر افراد هدف خوبی است. اگر خیلی سریع نیستید ، بهتر است سرعت مقاطع را افزایش دهید و سپس سرعت را کاهش دهید ، کم کم می توانید با سرعت بالاتری در راه خود کار کنید.

در طول استراحت ناهار ، مقداری ورزش کنید

– تبلیغات –

کل استراحت ناهار را نشسته نگذارید. اگر هوا اجازه می دهد ، حتی در کنار همکار خود ، در باشگاه بدنسازی یا 20 دقیقه پیاده روی گشت و گذار کنید. پس از انجام این کار می توانید منقار را وارد کنید.

از گام شمار استفاده کنید

گام شمار ارزان و دارای کاربردی آسان است ، به شما کمک می کند فعالیت خود را پیگیری کنید. همچنین “برنامه ها” / برنامه های تلفنی مختلفی وجود دارد که مراحل را شمارش می کنند. سعی کنید روزانه حدود 7000 قدم یا بیشتر کار کنید.

از پله ها برو

در صورت امکان از نردبان به جای آسانسور یا پله برقی استفاده کنید.

تلویزیون ، کامپیوتر و تلفن هوشمند خود را خاموش کنید

کاهش زمان سپری شده در مقابل صفحه یک راه عالی برای کاهش زمان صرف “نشستن” است. زمان ورزش را عوض کنید ، در باشگاه بدنسازی بگردید یا حتی در خانه پیاده روی کنید یا قدم بزنید.

با یک توقف اضافی پیاده روی کنید

به عنوان مثال اگر سوار اتوبوس هستید ، می توانید یک توقف زودتر از حد معمول را ترک کنید و سریع بروید.

تا جایی که می توانید پارک کنید

اگر برای کار به محل کار خود رانندگی می کنید یا می چرخید ، عمداً کمی دورتر از محل کار خود پارک کنید یا بیشتر از حد معمول خرید کنید. این ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما با گذشت هفته ها و ماه ها ، آن دقایق جمع می شود.

“تناسب اندام” خود را ایجاد کنید

این نکته را در نظر بگیرید که آیا می توانید نوعی تجهیزات تناسب اندام برای تهیه در خانه مانند چرخ در حال چرخش ، وزنه ، تشک یوگا یا موارد دیگر خریداری کنید. اگر برای رفتن به ورزش برای ورزش به سختی وارد ورزش شوید ، این کاملا راحت است.

خوش بگذره

ورزش جدیدی مانند بدمینتون یا اسکیت روی یخ را امتحان کنید. هر چقدر جنبش را بیشتر سرگرم کنید ، بیشتر به آن پایبند هستید.

یک همراه پیدا کنید

صبح یا عصر با یک دوست ، شوهر یا یکی از اعضای خانواده خود قدم بزنید.

به موقع ثبت نام کنید

بررسی کنید که آیا زمان ثبت نام در ورزشگاه یا مکان های دیگر مانند کلاس های یوگا یا رقص وجود دارد یا خیر. مناسب است که بسیاری در زمان های خاص حضور داشته باشند و چیز جدیدی یاد بگیرند ، این می تواند شما را مطلع کند.

“زمان نشستن” را به “زمان ورزش” تغییر دهید

وقتی مشغول هستید و وقت کمی برای ورزش دارید ، خوب است که سعی کنید وقتی که در غیر این صورت به نشستن عادت دارید ، ورزش کنید. برخی از تمرینات را جلوی تلویزیون انجام دهید ، مانند ورزش معده یا دویدن آهسته در محل ، یا هنگام خواندن ، چند مورد را نام ببرید.

مقدار آموزش خود را یادداشت کنید

خوب است که در مورد میزان آموزش خود پیگیری کنید ، بنابراین خوب است که روزانه آن را ضبط کنید تا با مواد همراه باشید.

هنگام قدم زدن در شهر پیاده روی یا دوچرخه سواری کنید

وقتی می خواهید بپیچید یا خیلی دور نیستید ، ماشین خود را در خانه بگذارید. کاری را که باید انجام شود به پایان برسانید و در این راه تمرین کنید.

با کسانی که می دانند مشورت کنید

برای یادگیری تمرینات جدید یا یک برنامه و مشاوره مناسب خود برای یک تا دو ساعت یک مربی شخصی بگیرید. اغلب شروع و سپس ادامه کار را برای شما آسان می کند.

وقتی قصد دارید در طول روز تمرین کنید برنامه ریزی کنید

برای ورزش زمان مناسبی از روز را تعیین کنید و آن را در دفترچه یادداشت خود قرار دهید.

به خودتان جایزه بدهید

اهداف کوتاه مدت تعیین کنید – و در صورت دستیابی به آنها پاداش دریافت خواهید کرد. پاداش های مربوط به ورزش را انتخاب کنید ، به عنوان مثال لباس یا وسایل جدید آموزشی یا دستگاه های اندازه گیری ضربان قلب. به موقع یک رویداد خاص را به عنوان هدف تعیین کنید ، مانند مسابقه زنان ، 5 کیلومتر در ماراتن ریکیاویک یا برخی از طبیعت گردی های تفریحی که می خواهید در آنها شرکت کنید. این می تواند به شما انگیزه دهد و شما را مطلع نگه دارد.

همه چیز خیلی ساده به نظر می رسد. سپس فقط آن را عملی کنید و به یاد داشته باشید که وقتی جمع می شود ، جمع می شود – این همچنین در مورد دقایقی است که شما برای ورزش صرف می کنید.

ترجمه و بازگویی توسط هاروارد هلث.

هانا ماریا گوبجارتسدوتیر.
hannamaria@hjartalif.is است

تبلیغات

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *