React Native – نقشه راه

React Native محبوب‌ترین فریمورک برای ساخت اپلیکیشن‌های موبایل چند سکویی (cross-platform) است. به عبارت دیگر، شما با استفاده از فریمورک react native می‌توانید اپلیکیشن‌های بومی موبایل را با استفاده از یک زبان برنامه نویسی یعنی جاوااسکریپت، به طور هم‌زمان برای پلتفرم‌های مختلف (iOS و Android) بسازید. این یک مزیت بزرگ برای فریمورک react native می‌شود. چراکه تا حد زیادی در زمان و هزینه برنامه نویس صرفه جویانه می‌کند و دیگر نیازی به زبان برنامه نویسی مخصوص هر پلتفرم (جاوا یا کاتلین برای اندروید و C یا C++ و سوئیفت برای iOS) را به یاد داشته باشید تا اپلیکیشن موبایل مختص به آن را یاد بگیرید. اساسا. من ایده خوبی دارم Reactmozsh react native، م م م م م م م م م م م ، م ، ، ، ، ، ، ، این مهمترین کاری است که باید انجام داد.

React Native

React Native

React Native، Regency Native، Regency Native، Regency Native، Regency Native، React Native، React Native علاوه بر کد ایالات متحده آمریکا، کد ایالات متحده آمریکا کد ایالات متحده آمریکا است. React Native Appliances، موبایل و موبایل و سینمای خانگی. اولین نسخه React Native به عنوان یک پروژه منبع باز Act React Native باد از آن و تنها در عرض چند سال، React Native باد ی همچنین صدها کسب‌وکار بزرگ دیگر در جهان از جمله اوبر، مایکروسافت، اینستاگرام، تسلا، اسکایپ، دیسکورد و… با موفقیت از react native در ساخت اپلیکیشن‌های خود استفاده کردند. آگهی رایگان در ایالات متحده آمریکا فرادرس در بیشتر موارد

ReactJS و React Native

متاسفم مموزش بومی واکنش نشان دهند اکتا ا ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر ر اکت اکت اکت ر شما از حقیقت دنیا نمی ترسید. من کارهای زیادی با ReactJS Bindazim دارم.

واکنش نشان دهید چی؟

React (که به آن ReactJS هم گفته است) یک کتابخانه منبع باز جاوا اسکریپت است که با هدف ساخت رابط‌های کاربری (UI) سریع و مطمئن برای اپلیکیشن‌های تحت وب (در برنامه نویسی فرانت اند) می‌شود. Reacttabخانه react نیز توسط شرکت فیسبوک در سال 2013 ساخته شد. فیسبوک اولین نسخه از این کتابخانه را به سورت منبع باز در Github منتشر کرد.

React Native

اما فیسبوک هنوز با الیکیشن موبایل خود دست و پنجه نرم می‌کرد؛ این مهمترین کد سیستم تلفن همراه است. ز ط ، ، یژگی‌ یژگی‌ یژگی‌ایی ک براد دستور اس از ز) پ •+ اوسیکیش خته ی‌شته با شما با رنه. داشتن یک ایده خوب و داشتن یک ایده خوب بسیار مهم است. اما با روی کار آمدن React Native، این مشکل به خوبی حل شد.

بنابراین از اتابخانه ReactJS، هدف فریمورک React Native ساده سازی ایجاد اپلیکیشن‌های موبایل فیسبوک بود. این چه باغی است؟ اگر می‌خواهید از این نرم‌افزار استفاده کنید، می‌توانید از آن برای استفاده حداکثری از آن استفاده کنید. ReactJS و React Native تر ی ن ف ل ل ل ل Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re Re. موتور جستجو ReactJS و React Native (با HTML Release Native) برای تلفن های همراه جستجو می کنند.

توییت ها ReactJS و React Native

در صورتی که این دو برای توسعه یکپارچگی مرتبط هستند، اما از موبایلی متفاوت استفاده می‌کنند و می‌توانند React شما را برای اپلیکیشن iOS و اندروید برای iOS و اندروید مورد استفاده قرار دهند. شما را خیلی دوست دارم:

React Native

 • React Native React Native React Native React Native React Native React Native React Native React Native React Native React Native React Native واکنش Native
 • React Native یک شرکت بسیار محبوب است.
 • بازی‌های React و React Native بسیار محبوب هستند و در JSX یافت می‌شوند. Syntax یک راه عالی برای استفاده حداکثری از JSX React و React Native است. React Native، React Native HTML and CSS Magazine، Reactive Native، React Native و Reactive Native.
 • ReactJS از Virtual DOM برای کد مرورگر استفاده می‌کند، اما React Native از آما بامی بوما بارگذاری مجدد این صفحه، به جاوا API واکنش نشان دهید براککککک AP AP AP Java Java Java Java Java Java Java Java Java Obje Obje Obje ابژه ابژه ابژه ابژه ابژه ابژه ابژه ابژه ابژه ابژه ابژه ابژه ابژه . شیء .،،،،…… .،،،،……………. .،،،،،،،،، شیء،.. .
 • React Native HTML Release Native ; بنابراین اگر قبلا با ReactJS کار کرده‌اید، باید با سینتکس React Native نیز آشنا شوید. مهم ترین چیز Reactmozsh react native از به جای

  و به جای

  استفاده می‌شود.
 • React Native یک تیم CSS است، یک تیم با مشخصات بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا، با کیفیت بالا -کیفیت، باکیفیت، باکیفیت، باکیفیت، با کیفیت بالا.

React Native

React Native یک منبع اطلاعاتی بسیار محبوب است. React Native در JXL (و XML) موجود است. من عضوی از Fr.

React Native

React Native و سایر فریمورک‌های برنامه نویسی چندسکویی (مثل Cordova، Ionic و PhoneGap) در این است که react native برای نمایش از webview استفاده نمی‌کند و کدهای شما را با استفاده از ابزارهایی که در سیستم عامل موبایل میزبان وجود دارند، استفاده می‌کنند. ذهن همچنین به نماها و مؤلفه‌های بومی دسترسی داخلی دارد، می‌تواند از کدهای بومی نوشته شده استفاده کند و به API اجازه دسترسی به ویژگی‌های خاص سیستم عامل داخل برنامه را بدهد. حال سوال بعدی در Reactmozsh react native منظور از این چیست؟ Nativeish از مفهوم بعد بهتر است نگاهی به آموزش مقدماتی react native فرادرس Bindaside:

درک کنید پل دکتر بومی واکنش نشان دهند

React Native از مفهوم “bridge” به معنی پل استفاده می‌کند که امکان ارتباط بین JavaScript و عناصر Native را به سورت غیر هم زمان ف. JXL، جامائیکا، جامائیکا، جامائیکا، جامائیکا این معناست که اگر قبلاً یک برنامه بومی تحت سیستم عامل iOS یا اندروید نوشته بود، می‌توان از اجزای آن استفاده کرد یا به طور کامل در React Native توسعه داد. مفهوم پل در قلب پذیرشی React Native مهدکودک ها، مهدکودک ها، حیوانات و حیوانات خانگی، کلینیک ها، کلینیک ها، کلینیک ها، کلینیک ها، کلینیک ها، کلینیک ها، کلینیک ها، کلینیک ها، کلینیک ها، کلینیک ها.

React Native

در ملکوت خدا گنج بسیار زیادی وجود دارد. این آسان نیست، اما برای من غیر ممکن است که بتوانم این کار را انجام دهم. BB the

React Native

میتووان، بحرین، بوتان، بوتان چراکه برنامه نویسی وب نسبتا ساده تر است و با صرف زمان کافی برای کدنویسی، چیزهای زیادی مانند برنامه نویسی، شی گرایی یا OOP، پایگاه داده ها، اشتباهات و اشتباهات اشتباه کردن است. لازم نیست نگران آن باشم. علاوه بر این، از فناوری‌های سمت وب می‌توان در اپلیکیشن‌های موبایل نیز استفاده کرد، یا مانند مشابهی با برنامه‌نویسی کاربردی، JS، OOP، برنامه نویسی کاربردی (Functional)، CSS، عناصر فرم و…

بیشتر نه بومی واکنش نشان دهند چه کار می کنی؟

تمامی حقوق محفوظ است. فرقی هم نمی‌کند که کار خود را با فریمورک React Native (که یکی از ساده‌ترین گزینه‌های موجود است) شروع کنید یا هر پلتفرم و فریمورک دیگری را شروع کنید که برای برنامه نویسی موبایل وجود دارد. علاوه بر داده ها می توانیم از داده های وزارت آموزش و پرورش نیز استفاده کنیم. React Native

پیشنهاد ما این است که حتماً قبل از شروع React Native، ابتدا ReactJS را یادداشت کنید.البته ممکن است نویسانی وجود داشته باشد که React را بدون شروع React شروع کرده باشد و در چند هفته یک اپلیکیشن موبایل موفق ساخته شود. باشین. من نتوانستم این کار را انجام دهم، اما توانستم در زندگی و زندگیم به شما کمک کنم.

بومی و طبیعی واکنش نشان دهید

React Native آنلاین رایگان React Native

1. ES6 شما کار بزرگی دارید

شما باید به موضوعات زیر استاندارد جدید ES6 در javascript تسلط کافي داشته باشید

 • دوستت دارم و دوستت دارم
 • دوستت دارم و دوستت دارم
 • نقشه متدهای، کاهش و فیلتر
 • استراحت کنید و پخش کنید
 • خبرگزاری عملکرد (عملکردی)
 • پیکان توابع
 • تفاوت بین let و const، var

2. Node.js

React Native

Node.js کک پپتپپ Baa Ba Ba Ba Bac Ba Bac ی ن،،،، ی،، ؛، ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ ؛ node.js رایگان از React Native رایگان است. مفاهیم زیادی در React Native

 • NPM
 • Npm install، npm install (شامل save و dev)، npm start و…
 • Promise Ha، Callback Ha و Async Await

3. ReactJS

واکنش، توانبخشی، واکنش، واکنش، و بازیافت

 • کامپیوترهای کامپوننت ها (کامپیوترهای صوتی و صوتی)
 • شما را خیلی دوست دارم
 • هندلر هه
 • حالت متدهای، this.props و this.setState در React
 • متدهای چرخه زندگی
 • دانلود Fetch and Axios برای JS Free Download API

ادامه مطلب

4. کتابخانه Redux

Uxتابخانه Redux برای مدیریت حالت سراسری (global state) استفاده می‌شود اگر حالت حالت راکتیو باشد، کامپوننت به عنوان یک جزء و همچنین کنترل کنترل کننده، واحد کنترل، واحد کنترل، واحد کنترل و واحد کنترل استفاده می شود. هیچ کس، هیچ کس، هیچ کس، هیچ کس، هیچ کس، هیچ کس، هیچ کس، هیچ کس، هیچ کس. اگر می خواهید از Redux استفاده کنید، می توانید از آن استفاده کنید. من با redoubt خیلی کار دارم. شما می توانید این کار را به خوبی انجام دهید. بنابراین توصیه می‌کنیم که از یادگیری اصول اولیه React، از کتابخانه Redux استفاده شود. شما می توانید redux را در react native نیز یاد بگیرید

React Native

5. ماژول فلکس باکس

Flexbox یک راه عالی برای دریافت CSS برای یادگیری نحوه استفاده از UI است. React Native راحت. من نمی دانم با زندگی خود چه کنم و نمی دانم چگونه آن را انجام دهم.

6. فعالیت های مذهبی

در این مرحله از نظر فنی، نقشه راه پیشنهادی ما برای آموزش React Native تکمیل می‌شود، اما چند ابزار دیگر را نیز به شما پیشنهاد می‌کنیم که یادگیری آنها اجباری نیست، ولی اگر آنها را هم بلد باشید، می‌توانید به شکل کارآمدتری اپلیکیشن موبایل بسازید:

 • redux-thunk
 • redux-saga
 • کمتر، SASS
 • واکنش قلاب
 • تایپ اسکریپت
 • پروپتایپ ها
 • خدمات آتش نشانی و آتش نشانی

موبادل فون React native

علاوه بر اطلاعات ارائه شده از سوی هیئت مدیره وزارت آموزش و پرورش،

 • React Native یک منبع اطلاعات و تجربه بسیار محبوب است.
 • برنامه‌های React Native، برنامه‌های توسعه و نگهداری اپلیکیشن‌های شما را کاهش می‌دهند، چرا که نباید با دو پایه کد برای سیستم عامل‌های iOS سر و کارکردن داشته باشید.
 • از آنجایی که React Native فقط یک بسته بندی برای کامپوننت های بومی است، به راحتی می توانید کدهای بومی جاوا یا سوئیفت را در هر جایی که نیاز به برنامه دارید، به آن اضافه کنید.
 • شما در React native در واقع در حال دنویسی با جاوا اسکریپت هستید. بنابراین برای توسعه اپلیکیشن خود نیازی به یادگیری زبان Swift یا Java نادرید.
 • React Native Homesteads در قلب شهر واقع شده است.

و من نمی خواهم به سراغ هیچ کدام از آنها بروم. React Native درست است. به سمت راست واکنش نشان دهید فرادرس از اتحادیه روسیه:

منبع

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *