Fr ngar trefjar r nu fi؟

آیا می دانید فیبر در کنترل بهتر قند خون ، رگهای خونی بهتر و قدرت بازوی سالم و فراموش کردن اثرات مثبت هضم کمک می کند؟

فیبر قسمت مهمی از یک رژیم غذایی سالم است. مصرف متوسط ​​فیبر ، از جمله موارد دیگر ، با کاهش قند خون ، بیماری قلبی و سرطان روده بزرگ ارتباط دارد. فیبر همچنین احساس سیری را افزایش می دهد ، که به حفظ سلامت آواز بدن کمک می کند.

مصرف غذا از غذا حداقل باید در حدود 25-35 گرم در روز باشد. از طرف دیگر ، مطالعات غذایی ایسلندی نشان می دهد که مصرف فیبر نسبت به ایسلند کمتر است و بیشتر به دلیل مصرف غلات سبوس دار ، نرخ بهره و سبزیجات است. دریافت فیبر آسان است و به راحتی می توانید فیبر مصرفی خود را افزایش دهید.

تا حدی برای افزایش مصرف فیبر مفید است

نان و سایر غلات را انتخاب کنید که دارای برچسب Skrargat و یا غلات سبوس دار هستند ، نه محصولاتی که از آرد ریز تهیه شده باشند. نان زمانی فیبر در نظر گرفته می شود که حاوی حداقل 6 گرم فیبر در هر 100 گرم باشد. غلات سبوس دار روزی دو بار می خوریم.

سبزیجات را سوراخ کنید و با هر وعده غذایی ، به عنوان میان وعده یا پا رشد کنید. داشتن یک وعده غذایی پنج روزه خوب است ، اما به 5 وعده سبزیجات روی بیاورید و دوز روزانه آن تقریباً مطابقت دارد. 500 گرم تنوع در اینجا مهم است و مهم است كه سبزیجاتی مانند سبزیجات ، سیر ، گل و مارچوبه را فراموش نكنید.

برای میوه های تازه ، آب میوه را به همراه صبحانه اضافه کنید.

گوشت را با لوبیا و عدس جایگزین کنید یا حداقل هفته ای یک بار گوشت را جایگزین کنید. همچنین برنامه ریزی شده است که به بیشتر غذاهای گوشتی یا ماهی سبزیجات اضافه شود.

از جو ، غلات کامل یا سایر غلات کامل و غلات کامل به جای دانه های سفید با آرد با بالاترین کیفیت استفاده کنید.

از آجیل نمک و نمک یا بلغور استفاده کنید. نرخ بهره پایین نیز گزینه ایده آلی است. دوز مناسب حدود 30 گرم است به خاطر داشته باشید که افزایش بیش از حد کوتاه مدت در مصرف فیبر باعث سو canهاضمه می شود.

ممکن است مفید باشد که یک به یک تغییر کنید ، این نیز احتمال تغییر را افزایش می دهد

در دسترس باش.

Fr ngar trefjar r nu fi؟

Hfundur کریستن Jnsdttir ، nringarfringur است

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *