4 وژگژگژگپپ پپه ککککککککک

نرم افزار پخش کننده موسیقی که می دانی اسپاتیفای یک نرم افزار پخش کننده موسیقی شناخته شده است در جهان أست هه هادود 354 میل. اکثر اکثر افراد می توانند با استفاده از این نرم افزار به صورت آنلاین از شنیدن موسیقی های دلخواه خود لذت ببرند بدون نیاز به دانلود آهنگ و آلبوم شخص مورد نظر.

این برنامه در طول سال های اخیر به روز رسانی های جذابی را توسط توسعه دهنگان دریافت کرده است که به شما کمک می کند لیست های مورد نظر خود را تنظیم کنید، پادکست های مورد علاقه خود را پیدا کنید و یا بهترین موزیک های یک خواننده را جستجو کنید. جواب منفی. با این حال برخی از امکانات موجود در اسپاتیفای وجود دارد که ممکن است از آن بی خبر باشد، از این رو در این مقاله سعی کنید به 4 ویژگی پنهان اسپاتیفای اشاره کنید تا بتوانید از همه امکانات برنامه استفاده کنید، در ادامه با ما. هامارا پاشید.

فقط چند کلمه بخوانید

برنامه های افزودنی

با توجه به به روز رسانی های اخیر اسپاتیفای، ویژگی های بسیاری را می توان در این نرم افزار نام برد که می توانید از آنها استفاده کنید، با این که اگر لیست پخش را برای خود ایجاد کنید، می توانید از قابلیت های جدید استفاده کنید. لطفا برای دریافت هزینه با ما تماس بگیرید.

نمی دانم چه ارتباطی با موسیقی و موسیقی دارم. برای انجام این کار تنها کافی است به یکی از لیست های پخش کننده خود مراجعه کنید، در پایین صفحه اسکرول را انتخاب کنید و گزینه های “توصیه های Spotify” را ببینید، و در انتها بر روی گزینه افزودن کلیک کنید.

تیمار تهور خباب

کار تایمر

گاهی اوقات ممکن است برای شما هم پیش آمده باشد که در هنگام گوش دادن به موسیقی به خواب بروید، از این رو می توانید اسپاتیفای را به گونه ای تنظیم کنید که در یک زمان خاص پخش موسیقی را اجرا کنید. بسیار مهم است که بدانید بین دو و نیم بار تفاوتی وجود ندارد. این اولین بار است که به جای مناسب آمده ام.

  • این ایده خوبی است که یک خواب خوب شبانه داشته باشید.
  • تایمر خواب یک انتخاب عالی است.
  • موسیقی بسیار محبوب است.

دبیرستان موسیقیدان

موسیقی فراموش نشدنی

نمی دانم با خانواده ام چه کنم. نمی دانم با این کتاب چه کنم.

من نمی دانم با شما چه کنم. من نمی دانم با آن چه کنم.

مهر زمانی

با کمک موسیقی و ورزش

این امکان برای ما وجود نداشت که بتوانیم این کار را انجام دهیم. این یک راه عالی برای استفاده حداکثری از کسب و کارتان است. با دوستان خود به اشتراک بگذارید اشتراک گذاری از راشین نادژدا و هیوندای موردو نورد خود راه ارسال نمیاید

متاسفم

اکنون که از ویژگی های نرم افزار اسپاتیفای بیشتر می بینید، می توانید تک تک آنها را مورد بررسی قرار دهید و ببینید که آیا این موارد تجربه می کنند شما را بهبود می بخشد یا خیر. در پایان نیز می بایست به این موضوع اشاره می کند که ویژگی هایی مانند اشتراک گذاری پادکست و موسیقی و یا غیر فعال نمودن هنرمندان خاص تنها در نرم افزار تلفن همراه در دسترس قرار دارد، بنابراین از جستجوی آن در نسخه دسکتاپ خودداری می کند.

منبع

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *