️شهردار تهران تاکید کرد: موضوع قرارداد میلیاردی ارتباطی با ناجا ندارد

شهردار تهران در مورد انتشار برخی اخبار غیر واقعی مبنی بر قرارداد میلیاردی شهرداری تهران با یکی از واحدهای نیروی انتظامی در زمان انتخابات ریاست جمهوری گفت:
▪️انتشار این خبر ناشی از برداشت نادرست از سخنان اینجانب در گزارشی است که در شورای شهر ارائه دادم.

▪️همانطور که قبلا نیز اعلام کردم، مجدداً تأکید می کنم خبر منتشر شده پیرامون قرارداد شهرداری تهران در دوره قبل با ناجا نادرست است.

▪️شهرداری تهران هیچ قراردادی در این زمینه با ناجا نداشته و اصولاً فرد طرف قرارداد ارتباطی با ناجا ندارد./ایسنا

IRوای اگر اسبت رم کند

ابراهیم افشار/ روزنامه‌نگار

۱ اگر گُردآفرید اولین زن یل ایرانی بود و دل از جنگجویانی چون سهراب برد،«آتالانته» نخستین زن پهلوان جهان بود. گیرم هیچ تصویری از او در شکارگاه‌ها و استپ‌های سرزمین مقدونیه به جا نمانده باشد که شوکت و قدرت‌اش را از لحاظ مهارت و هنر، به تماشا بگذارد و برایش اسپند دود کنی. اگر گردآفرید در شاهنامه، جنگجوی بی‌پروایی‌ست که در دژ خود با شجاع‌دلی‌اش سهراب را انگشت به دهان می‌کند، افسانه‌های اروپایی از آتالانته چنین قصه‌هایی ساز می‌کنند. افسانه‌هایی از این قبیل که پدر او آرزوی پسر داشت و هنگامی که زنش دختر زایید، چنان غضب کرد که نوزاد را به جنگلی دوردست برد و همانجا رهایش کرد و برگشت. در جنگل اما خرس ماده‌ی مهربانی می‌زیست که او را به دندان گرفت و به غار برد و شیرش داد و موهایش را نوازش داد و بزرگش کرد. سال‌ها از این داستان گذشت تا اینکه شکارچیان خبر آوردند که در استپ‌ها و جنگل‌های منطقه، زنی را دیده‌اند که از خرس‌ها قویتر، از آهوان تیزدوتر و از کرگدن‌ها زخم‌ناپذیرتر است. شکارچی پیری گفته بود:« او مرا یاد الهه آرتمیس می‌اندازد. خدایا او از کدام پدر به یادگار مانده است؟»

متن کامل یادداشت در لینک زیر:
️http://f

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار