متن نامه عذرخواهی کمیته بین المللی المپیک خطاب به صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک ایران

متن نامه عذرخواهی کمیته بین المللی المپیک خطاب به صالحی امیری رئیس لحظه تاریخی در روابط دو کره؛ دیدار و دست دادن خواهر رهبر کره شمالی و رئیس پرزیدیوم این کشور با رئیس جمهور کره جنوبی در مقر افتتاحیه المپیک زمستانی

[photo]/home/sadra/.telegram-cli/downloads/download_438314095_302703.jpg[/photo]‍ توئیت گرام | دعوت یک فعال دانشجویی از سلطنت‌طلب‌ها و فتنه‌گران برای حضور در راهپیمایی ۲۲ بهمن!
[photo]/home/sadra/.telegram-cli/downloads/download_445411726_123203.jpg[/photo]سخنگوی دولت با انتشار مطلبی در توییتر برای جمشید مشایخی آرزوی سلامتی کرد.

[photo]/home/sadra/.telegram-cli/downloads/download_445201072_131458.jpg[/photo]علی کریمی ها حق دارند طرح پرسش کنند!
مردم باید پرسش گر باشند!
امید فراغت
روزنامه نگار
سالیان سال است که ذهن و نگاه مردم در فضای سیاسی کشور تمرکز پیدا کرده و بر همین اساس کارکردهای فدراسیون های ورزشی و نهاد های اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی از نظر عمومی پنهان است!
علی کریمی ها آغاز گر راهی هستند در خصوص پاسخ گو کردن مسئولین ورزشی، اجتماعی، فرهنگی و …..که باید آن را به فال نیک گرفت!
برخی اعتقاد دارند فوتبال و حواشی پیرامون آن صنعت است بنابراین مردم حق دارند بدانند در این صنعت چه می گذرد!
برخی هم اعتقاد دارند که اقتصاد دولتی فساد زا است بنابراین حق دارند بدانند که در ورزش دولتی کشور چه می گذرد!
موضوعات اقتصادی ورزش دولتی بر چه پایه و اساسی استوار است؟ درآمدها چیست؟! و مهم تر اینکه درآمدها و دریافتی های دولتی چطور و چگونه هزینه می شود؟!
رؤسای فدراسیون های ورزشی به خیال خودشان در حاشیه امن قرار دارند، حاشیه هایی که در واقع متن شده اند! وقتی جزئیات کل را می سازد این به ظاهر جزئیات آن چنان ابهام آمیز شده که اعتماد عمومی را متورم ساخته است!
درست که فدراسیون فوتبال و دیگر فدراسیون ها در مقابل ساختار کل، جزء هستند! اما قراردادهای تجاری و اقتصادی در آن ها جریان دارد و در جایی هم پول باشد اگر مراقبت و نظارت عمومی نباشد!« نظارت عمومی مد نظر است» رانت، پورسانت،اختلاس، دلالی و ……به وجود می آید.
طرح پرسش گری علی کریمی ها را به فال نیک بگیریم و اصولا جامعه پرسش گر یکی از ابزارهای توسعه دهندگی می باشد!
علی کریمی ها همان مردم هستند که دوست دارند بدانند فدراسیون فوتبال و دیگر فدراسیون های ورزشی که با پول مردم اداره می شوند، به چه کاری مشغول هستند؟ به غیر از کمک های مردمی یا همان دولتی، باقی درآمدها چطور و چگونه هزینه می شود؟! فرآیند تصمیم سازی و تصمیم گیری های شان چگونه است؟! چه ضمانت های اجرایی را در خصوص تصمیم های شان به مردم می دهند؟! توجیه هزینه هایی که هیچ آورده ای برای ورزش کشور ندارد، چیست؟!
در پایان به علی کریمی پیشنهاد می کنم از مربیگری سپیدرود رشت استعفاء بدهد تا بتواند اولا کاریزمای خود را حفظ کند و دوما پاسخ گو کردن صریح و شفاف مسئولین فدراسیون فوتبال بزرگ ترین خدمتی ست که به جامعه ورزش می کند!

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

ارسال دیدگاه جدید

نظرات برای این مطلب بسته شده است.

Sorry, the comment form is closed at this time.

به نکات زیر توجه کنید

  • نظرات شما پس از بررسی و تایید نمایش داده می شود.
  • لطفا نظرات خود را فقط در مورد مطلب بالا ارسال کنید.

%u0637%u0631%u0627%u062D%u06CC %u0633%u0627%u06CC%u062A
طراحی سایتسئواجاره ویلا و فروش ویلا شمالسرویس و تعمیر کولر گازیاجاره ویلافروش ویلااجاره ویلافروش ویلاویلا شمالویلا زیباکنار