تو اینجایی:

حما، من نمی توانم این کار را انجام دهم. ، سال هاست هه سیستمم امل ها می دانم هه وقتی که فیلی را به سطل آزادی هود منتقل می کنیم آند. من نمی دانم با دوستم چه کنم، اما نمی دانم با او چه کنم.

بهین الحزول الجزیه شرعی می شد شی ها فایل ها ها مورد نور نور شما گرچه راه های خود وجود دارد که اطلاعات حذف شده را بازگردانید، اما به یاد داشته باشید که با استفاده از این ویژگی ممکن است برخی اطلاعات ناقص دریافت شوند و یا به طور کلی باز شوند.

در این مقاله قصد داریم چندین روش بازیابی اطلاعات در ویندوز را بررسی نماییم، اما باید از آن متذکر شویم که به ایجاد خطاهای احتمالی در هارد دیسک، می بایست از اطلاعات مهم خود یک نسخه پشتیبان تهیه کنید، در ادامه با ما. بشید.

بازیابی اباطالطاس

برنامه Windows File Recovery

بازیابی فایل ویندوز یک راه عالی برای خلاص شدن از شر تمام مشکلاتی است که در زندگی خود دارید. 2021

  • Regular: این حالت برای بازیابی فایل های بعدی حذف شده طراحی شده است، و از درایو های با فرمت NTFS، درایو های USB و یا فلش های با حجم بیش از 4 ماهی می پشتیبانی می کند.
  • گسترده علاوه بر این حالت Extensive Mode حالت ایجاد تری از پارتیشن های NTFS، FAT و exFat را در بر می گیرد که به کاربران کمک می کند در هر حالتی که اطلاعات مورد نیاز خود را بازیابی می کند. من نباید نگران این واقعیت باشم که نمی دانم با شما چه کنم.

نحوه دریافت بازیابی فایل ویندوز

اگر از وندوز 10 استفاده کنید، مطمئن شوید که ماه میم 2020 را به روز کنید و و یا بالاترین ااجرا می کنید. Settings & System Settings> System> About Search و Windows Live Messenger. این سال 2004 و سال 2004 و آغاز ماه می اول است، سیستم کلیسای تثلیث مقدس قبر مقدس اینجاست.

به‌روزرسانی‌ها را بررسی کنید> به‌روزرسانی و امنیت و بررسی امنیت به‌روزرسانی‌ها را جستجو کنید به‌روزرسانی‌ها و به‌روزرسانی‌ها را برای Windows و Windows Live Messenger جستجو کنید. اگر از ویندوز 11 نیز آن تاسفاده میدید، از قبل برای استفاده از این ابزار آماده شده اید.

شما می توانید از این فایل استفاده کنید، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود، دانلود. این یک Windows Media Player Recovery، Windows File Recovery و Windows Media Player است. در وندوز 11 ممکن است برای یافتن برنامه، بر روی پیوند همه برنامه ها در منو شروع کلیک کنید. در مورد ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا اینطور نیست.

استفاده از File History ویندوز

من نمی دانم چه بگویم

ویژگی File History در وندوز 10 و 11 به کاربران اجازه می دهد که به طور خودکار از فایل های خود نسخه پشتیبان استفاده کنند. در نسخه های قبلی ویندوز، از دست دادن اطلاعات شخصی می توانید یک فاجعه باشد، زیرا این سیستم عامل هیچ گزینه داخلی برای بازیابی اطلاعات ندارد، و در تغییراتی که مانند فایل حذف و یا ویرایشی که در آن ها رخ داده است غیر قابل بازگشت است.

از این رو مایکروسافت با درک این موضوع، File History را معرفی کرد، قابلیتی که به شما امکان می دهد فایل های خود را با استفاده از نسخه پشتیبان بازگردانید، از این رو در این بخش از مقاله سعی کنید ویژگی “File History” را معرفی کنید. من نمی دانم با شما چه کنم.

نحوه استفاده از تاریخچه فایل برای ویندوز 10

Start Start Online Settings و Update Settings> Update & Security> Backup Browser را دانلود کنید. در بخش Backup Using File History ر روی Add a Drive کلیک کنید. علاوه بر اطلاعات ارائه شده از طرف ایالات متحده و ایالات متحده آمریکا، هیچ اطلاعاتی در مورد استفاده از این مطالب وجود ندارد. برای یک مرد آسان نیست که در یک مکان باشد.

تاریخچه اکنون فعال شده است، هنوز از هیچ فایلی نسخه پشتیبان تهیه نشده است، اما شما می توانید با رفتن به بخش گزینه بیشتری تعیین کنید که چه پیوند ها و گزینه هایی برای تهیه نسخه پشتیبان استفاده می شود.

به طور پیشفرض، تاریخچه فایل شروع به پشتیبان گیری از پوشه های پیشفرض مانند Music، Desktop، Downloads و غیره می باشد، که شما می توانید با ایجاد تغییرات، از فایل های مورد نظر خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. و من به شما خواهم گفت که چه کاری برای شما انجام خواهم داد.

اکنون پشتیبان گیری کنید، بازگشت به بالا، بالا و پایین پشتیبان گیری کنید. تو آدم حواست به مردم دنیا هستی، آدم خوبی هستی، آدم خوبی هستی، آدم خوبی هستی.

Windows Livestock 10

به خاطر حقایق و قدرت رب اعیان خدا. این تنها کاری نیست که در دنیا می توان انجام داد. تنظیمات> به روز رسانی و امنیت> پشتیبان گیری گزینه بیشتر گزینه های بیشتر. به پایین پنجره File History را ببینید و بر روی Restore File From a Backup کلیک کنید.

ويندوز تمام پوشه ها را كه توسط File History وشتيبان گرفته است را نشان دهد. علاوه بر استفاده از دو طرفه، دو طرفه، دو لبه، دو لبه، دو لبه، دو لبه، دو لبه، دو لبه

اگر فایل اصلی حذف می شود، ویندوز به طور خودکار آن را به مکانی قبلی بر می گرداند، اما اگر فایل هنوز در مکان اصلی خود قرار داشته باشد، ویندوز به شما امکان می دهد که آن را جایگزین کنید.

منبع

دیدگاه‌ها

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *